Blade pojawi się w Deadpool 3. Ale w zaskakującej wersji, której fani się nie spodziewali

Radosław Krajewski
2024/06/19 11:15
0
0

Pierwsze zdjęcie pokazujące Blade’a w Deadpool & Wolverine. Niektórzy widzowie z trudem rozpoznają tę postać.

Plotki o pojawieniu się popularnego łowcy wampirów w Deadpool 3 okazały się prawdziwe. Jednak wielu widzów może nawet nie rozpoznać tej postaci, jeżeli jej imię nie padnie ani razu w filmie. Jak możemy zobaczyć na najnowszym zdjęciu, w rolę Blade’a nie wcieli się Mahershala Ali, który ma zostać nową wersją tego superbohatera MCU, ani też Wesley Snipes, który zagrał w trzech solowych filmach o przygodach słynnego wampira, ale Sticky Fingaza, który wcielał się w tę postać w serialu telewizyjnym z 2006 roku.

Deadpool 3
Deadpool 3

Deadpool 3 – zaskakująca wersja Blade’a pojawi się w filmie

Na parę lat przed tym, jak Marvel wystartował ze swoim uniwersum, stacja Spike wyemitowała serial Blade: The Series, za który odpowiadał David S. Goyer, scenarzysta dwóch części filmów Blade, Batman: Początek, czy Człowieka ze stali. Produkcja przetrwała tylko jeden sezon, który liczy trzynaście odcinków.

Wiele osób, nawet zaznajomionych z produkcjami Marvela, może zupełnie nie kojarzyć tego serialu. Wybór akurat tej wersji Blade’a może podkreślać, że Ryan Reynolds wciąż nie wybaczył Wesleyowi Snipesowi trudów pracy nad Blade: Mroczna trójca. W przeszłości aktor wielokrotnie podkreślał, że nie dogadywał się ze Snipesem.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Nowe zdjęcie z Deadpool & Wolverine pozwala zobaczyć również powrót Juggernauta, w którego prawdopodobnie ponownie wcieli się Vinnie Jones, a także Callisto oraz Toad.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Niedawno poznaliśmy oficjalną kategorię wiekową Deadpoola 3. Zgodnie z obietnicą film przeznaczony będzie tylko dla dorosłych widzów. Sądząc jednak po klasyfikacji, będzie on jeszcze brutalniejszy od dwóch poprzednich odsłon serii.

Reżyserem filmu jest Shawn Levy, twórca Nocy w muzeum, Free Guy i Projekt Adam. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni, Jennifer Garner, Shioli Kutsuna, Rob Delaney i Stefan Kapicic.

Przypomnijmy, że Deadpool & Wolverine zadebiutuje w kinach już 26 lipca 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!