Jean Reno w bardzo nietypowej roli. Zobaczcie zwiastun filmu My Penguin Friend

Krzysztof Żołyński
2024/05/18 08:55
0
0

Do sieci trafił zwiastun zwiastun uroczej, autentycznej historii o przyjaźni pingwina i rybaka. W roli głównej Jean Reno.

My Penguin Friend, wyreżyserowany przez brazylijskiego reżysera Davida Schurmanna, opowiada historię brazylijskiego rybaka, który uratował pingwina i połączyła ich niezwykła więź. W roli Joao występuje doskonale znany, francuski aktor Jean Reno.

Jean Reno w bardzo nietypowej roli. Zobaczcie zwiastun filmu My Penguin Friend

Jean Reno w zwiastunie filmu My Penguin Friend

Rybak znajduje pingwina zalanego ropą po wycieku, dryfującego samotnie po oceanie. Nie tylko ratuje morskie stworzenie, ale zaczyna się nim opiekować. I po raz pierwszy od lat odnajduje radość. Pingwin i rybak stają się niezwykłymi przyjaciółmi.

W obsadzie znaleźli się: Jean Reno, Adriana Barraza, Rocío Hernández, Nicolás Francella, Alexia Moyano, Thalma de Freitas, a także Pedro Caetano i Pedro Urizzi.

Za inspirację dla scenariusza posłużyła niesamowita, autentyczna historia pingwina DinDima, o której szeroko rozpisywał się CNN.

GramTV przedstawia:

My Penguin Friend wyreżyserował brazylijski filmowiec David RIbeiro Schurmann. Producentami filmu są Shaked Berenson, Patrick Ewald, Robin Jonas, Jonathan Lim, Nicolas Veinberg, Steven P. Wegner i Andreas Wentz.

W tej chwili film ma zaplanowaną premierę w kinach w USA, gdzie pojawi się 16 sierpnia. Dalsze losy widowiska nie są znane, ale nawet jeśli nie trafi do kin w Europie, to z pewnością można go będzie znaleźć w VOD.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!