Recenzje gry It Takes Two – co-op idealny? Tytuł zbiera wysokie noty

Maria Wawrzyniak
2021/03/25 17:45

Najnowsze dzieło twórców A Way Out może pochwalić się bardzo wysokimi ocenami. Wygląda na to, że mamy pierwszego kandydata na co-op roku.

Już jutro na rynku zadebiutuje gra It Takes Two. Mowa oczywiście o nowym dziele twórców bardzo ciepło przyjętego A Way Out, które – jak się okazuje – również zostało bardzo ciepło przyjęte, przynajmniej przez recenzentów. Wystarczy rzucić okiem na oceny w serwisie Metacritic.

It Takes Two może pochwalić się bardzo wysoką średnią wynoszącą 90 punktów na sto. Miażdżąca większość oceniających wystawiła grze co najmniej notę 8/10 – o czymś to świadczy. A o czym dokładnie? Wśród plusów najczęściej pojawia się oczywiście tryb kooperacji, na którym produkcja się opiera. System został bowiem świetnie zaprojektowany i zapewnia mnóstwo frajdy.

GramTV przedstawia:

Recenzje gry It Takes Two – co-op idealny? Tytuł zbiera wysokie noty

Do tego wymieniano często dużą różnorodność, jeśli chodzi o to, co gra ma do zaoferowania – krótko mówiąc, w It Takes Two nie powinniście się nudzić. Jeśli zaś chodzi o wady, niektórzy recenzenci wymieniali fabułę (jednym przestawała się podobać w drugiej połowie gry, a niektórym nie podobała się w ogóle) oraz niedopracowanie kilku mechanik, głównie platformowych. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że miłośnicy zabawy w trybie kooperacji zdecydowanie powinni po It Takes Two sięgnąć.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!