It Takes Two doczeka się ekranizacji. W planach film oraz serial telewizyjny

Mikołaj Ciesielski
2022/02/01 09:00
0
0

Hazelight Studios zamierza rozwijać swoją markę.

It Takes Two doczeka się ekranizacji. W planach film oraz serial telewizyjny

It Takes Two to bez wątpienia jedna z najlepszych gier ubiegłego roku. Świadczą o tym nie tylko świetne recenzje, ale także liczne nagrody. Nic więc dziwnego, że Hazelight Studios zamierza wykorzystać popularność, jaką zdobyła wspomniana marka. Deweloperzy poinformowali wczoraj o nawiązaniu współpracy z firmą dj2 Entertainment, za której sprawą It Takes Two doczeka się ekranizacji. W planach znajduje się zarówno film pełnometrażowy, jak i serial telewizyjny. Na ten moment brak jednak konkretnych szczegółów.

Kreowanie świata oraz historii w It Takes Two było świetną zabawą dla mnie i całego zespołu. [Gra – dop. red.] ma silną narrację z wieloma szalonymi postaciami i równie zwariowanymi momentami akcji […], dlatego potencjał do stworzenia udanej adaptacji w postaci filmu czy serialu jest ogromny” – powiedział w rozmowie z Variety Josef Fares, założyciel i dyrektor kreatywny w Hazelight Studios.

Podobnie jak reszta branży gier wideo, zakochaliśmy się po uszy w Codym, May, Rose, Dr. Hakimie i fantastycznym uniwersum wykreowanym przez Hazelight, i nie możemy się doczekać, aby powołać wspomniane postacie – i świat – do życia na dużym oraz małym ekranie” – komentuje dyrektor generalny i założyciel dj2 Entertainment, Dmitri M. Johnson.

It Takes Two zostało przyjęte absolutnie niesamowicie zarówno przez prasę, jak i graczy. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością rozszerzenia tego ukochanego IP poza branżę gier wideo, by mogli je docenić nowi oraz powracający fani” – dodaje Oskar Wolantis, kierownik studia Hazelight.

Na koniec przypomnijmy, że It Takes Two dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Najnowsza produkcja studia Hazelight została wydana dzięki programowi firmy Electronic Arts o nazwie EA Originals, który został stworzony z myślą o twórcach gier indie. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy do lektury: It Takes Two - recenzja nowej gry twórców A Way Out.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!