It Takes Two cieszy się sporą popularnością. Znamy nowe wyniki sprzedaży

Mikołaj Ciesielski
2022/02/05 10:00
0
0

Deweloperzy ze studia Hazelight są „oszołomieni” tym, ilu graczy zdecydowało się sięgnąć po ich produkcję.

It Takes Two cieszy się sporą popularnością. Znamy nowe wyniki sprzedaży

W połowie października Hazelight Studios informowało, że sprzedaż It Takes Two przekroczyła 3 miliony egzemplarzy. W międzyczasie wspomniana produkcja została doceniona przez branżowe media, stając się najczęściej nagradzaną grą ubiegłego roku. Wiele wskazuje na to, że liczne nagrody zachęciły większą liczbę osób do sięgnięcia po wspomniany tytuł, a twórcy mogą świętować kolejny kamień milowy. Jak się bowiem okazuje, It Takes Two znalazło już ponad 5 milionów nabywców.

O wspomnianym sukcesie twórcy poinformowali za pośrednictwem Twittera. We wpisie studio przyznało również, że cały zespół jest „absolutnie oszołomiony na samą myśl, ilu graczy cieszyło się produkcją”. W tym miejscu warto wspomnieć, że fani będą mieli jeszcze okazję wrócić do świata It Takes Two. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się bowiem, że produkcja Hazelight Studios doczeka się ekranizacji, a w planach znajduje się zarówno film pełnometrażowy, jak i serial telewizyjny.

Na koniec przypomnijmy, że It Takes Two dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Najnowsza produkcja studia Hazelight została wydana dzięki programowi firmy Electronic Arts o nazwie EA Originals, który został stworzony z myślą o twórcach gier indie. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy do lektury: It Takes Two - recenzja nowej gry twórców A Way Out.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!