Ogromny sukces It Takes Two. Twórcy chwalą się nowymi wynikami sprzedaży

Mikołaj Ciesielski
2021/10/14 08:30

Najnowsza produkcja twórców A Way Out cieszy się dużym zainteresowaniem.

Ogromny sukces It Takes Two. Twórcy chwalą się nowymi wynikami sprzedaży

It Takes Two zadebiutowało na rynku pod koniec marca. Produkcja Hazelight Studios zebrała bardzo dobre oceny, a sprzedaż gry w niecały miesiąc od premiery przekroczyła milion egzemplarzy. Tymczasem okazuje się, że zainteresowanie najnowszym dziełem twórców A Way Out wcale nie słabnie. Deweloperzy pochwalili się bowiem nowymi wynikami sprzedaży.

Z komunikatu opublikowanego na Twitterze dowiedzieliśmy się, że od momentu debiutu It Takes Two sprzedało się w ponad 3 milionach egzemplarzy. Trzeba przyznać, że jest to świetny wynik, a Hazelight Sudios ma powody do zadowolenia. Twórcy przyznają, że sama myśl o tym, że ich gra trafiła do tak dużej grupy odbiorców, jest „wzruszająca”. Zdaniem deweloperów gracze dali jasno do zrozumienia, że na rynku nadal jest miejsce dla kooperacyjnych gier przygodowych.

Na koniec Przypomnijmy, że It Takes Two dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Najnowsza produkcja studia Hazelight została wydana dzięki programowi firmy Electronic Arts o nazwie EA Originals, który został stworzony z myślą o twórcach gier indie. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy do lektury: It Takes Two - recenzja nowej gry twórców A Way Out.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!