Iron Man od EA powstaje na Unreal Engine? Nowa oferta pracy źródłem spekulacji

Mikołaj Ciesielski
2023/01/15 13:00
0
0

Studio EA Motive szuka deweloperów, którzy mogą pochwalić się znajomością silnika firmy Epic Games.

Iron Man od EA powstaje na Unreal Engine? Nowa oferta pracy źródłem spekulacji

We wrześniu Electronic Arts oficjalnie potwierdziło, że pracuje nad trzecioosobową przygodową grą akcji dla pojedynczego gracza, w której użytkownicy wcielą się w Iron Mana. Nieco później dowiedzieliśmy się natomiast, że prace nad tytułem rozpoczęły się już w 2021 roku. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne informacje związane ze wspomnianą produkcją, które sugerują, że gra może korzystać z silnika Unreal Engine.

Iron Man od EA Motive nie będzie korzystać z silnika Frostbite?

EA Motive – studio odpowiedzialne za nadchodzącą grę z Iron Manem w roli głównej – udostępniło bowiem nową ofertę pracy. Z opublikowanego ogłoszenia dowiadujmy się, że zespół szuka starszego projektanta poziomów, który będzie mógł pochwalić się znajomością „zaawansowanego silnika graficznego, takiego jak Unreal”, co sugeruje, że wspomniana produkcja może korzystać z technologii firmy Epic Games.

Na oficjalne informacje dotyczące silnika, na którym będzie działać Iron Man od EA Motive, z pewnością przyjdzie nam nieco poczekać. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych szczegółów na temat wspomnianej produkcji.

Na koniec warto przypomnieć, że gra z Iron Manem od EA Motive ma być początkiem „ekscytującej” współpracy pomiędzy Electronic Arts i Marvelem. Zgodnie z zapowiedziami w przyszłości amerykańska firma ma bowiem zająć się stworzeniem kolejnych gier z superbohaterami znanymi ze wspomnianego uniwersum.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!