Intrygujący survival Soulmask z przyspieszoną premierą. Otwarta beta spełniła oczekiwania twórców

Patrycja Pietrowska
2024/05/25 15:00
0
0

Soulmask trafi na rynek w ramach wczesnego dostępu szybciej, niż planowano.

Na początku maja bieżącego roku informowaliśmy o starcie otwartych testów Soulmask. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami survival oferujący intrygujący system masek miał zadebiutować w drugiej połowie czerwca, jednak jak się okazuje, ta data jest już nieaktualna. Twórcy postanowili bowiem przyspieszyć premierę gry, o czym właśnie poinformowali za pośrednictwem platformy Steam.

Intrygujący survival Soulmask z przyspieszoną premierą. Otwarta beta spełniła oczekiwania twórców

Soulmask zadebiutuje wcześniej, niż planowano. Survival trafi na rynek już za kilka dni

Do 15 maja zainteresowani mogli sprawdzać bezpłatną wersję demonstracyjną Soulmask. Okazuje się, że gra spotkała się z bardzo dobrym odbiorem podczas otwartych testów, co skłoniło twórców do przyspieszenia terminu debiutu survivalu we wczesnym dostępie. W związku z tym na platformie Steam ukazał się wpis zdradzający nową datę premiery, która została ustalona na 31 maja 2024 roku.

Jak poinformowali deweloperzy odpowiedzialni za Soulmask, wiele rund testów utwierdziło studio w przekonaniu, że aktualna wersja jest „bogata w treść i oferuje wystarczająco dużo, aby utrzymać zaangażowanie przez ponad 500 godzin”. Twórcy przeprowadzili również intensywną optymalizację, ulepszając między innymi interfejs użytkownika, samouczek czy efekty dźwiękowe.

Jeśli zaś chodzi o atrakcje, które zaoferuje Soulmask we wczesnym dostępie, wymienić można 10 unikatowych masek, siedem rozległych regionów, sześć przerażających bossów czy 75 umiejętności bojowych. Gracze otrzymają także osiem odrębnych klas broni, pięć specjalnych wierzchowców do oswojenia oraz prawie 400 starożytnych reliktów, które odkrywać będą ukryte tajemnice. Szczegóły związane z zawartością Soulmask w Early Access dostępne są w tym miejscu.

Uciekając przed śmiertelnym rytuałem ofiarnym, znajdujesz starożytną mistyczną maskę. Maska kryje w sobie potężną wiedzę, która zmieni świat, jaki znałeś. Staw czoła trudnym wyzwaniom natury, przetrwaj, zbierz zwolenników i zbuduj własne plemię. Odkrywaj i zgłębiaj prawdy kryjące się za enigmatyczną maską. – głosi opis gry Soulmask.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy więc raz jeszcze, że Soulmask zadebiutuje w ramach wczesnego dostępu już 31 maja 2024 roku. Survival dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!