Indiana Jones i Wielki Krąg z polskim dubbingiem. Bethesda ujawniła obsadę

Mikołaj Ciesielski
2024/06/12 09:10
0
0

Wiemy, czyim głosem przemów w polskiej wersji językowej Indiana Jones i nie tylko.

Na Xbox Games Showcase 2024 zaprezentowano nowe fragmenty z Indiana Jones i Wielki Krąg. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji na temat wspomnianego tytułu. Bethesda Polska ujawniła bowiem, kto w polskiej wersji językowej nadchodzącej produkcji MachineGames użyczy głosu tytułowemu bohaterowi i kilku innym postaciom.

Indiana Jones i Wielki Krąg
Indiana Jones i Wielki Krąg

Bethesda dzieli się szczegółami na temat polskiego dubbingu w Indiana Jones i Wielki Krąg

Już w styczniu bieżącego roku dowiedzieliśmy się, że gra Indiana Jones i Wielki Krąg będzie mogła pochwalić się pełną polską wersją językową. Teraz Bethesda Polska podzieliła się dodatkowymi szczegółami na temat rodzimego dubbingu w nadchodzącej produkcji MachineGames. Wydawca ujawnił bowiem nazwiska kilku członków obsady.

Zgodnie z przekazanymi informacjami w polskiej wersji Indiana Jones i Wielki Krąg tytułowemu bohaterowi głosu użyczy Albert Osik. Zuzanna Galia wystąpi natomiast w roli Giny, a Voss przemówi głosem Krzysztofa Cybińskiego. W obsadzie znalazł się także doskonale znany fanom dwóch ostatnich części serii God of War Artur Dziurman, który wcieli się w Locusa.

Wyrusz z Marshall College do serca Watykanu, piramid w Egipcie, zatopionych świątyń Sukhothai i wielu innych ekscytujących miejsc. Włamanie w środku nocy zakończone konfrontacją z tajemniczym olbrzymem zmusi cię do odkrycia wstrząsającego sekretu związanego z kradzieżą pozornie nieistotnego artefaktu – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Indiana Jones i Wielki Krąg powstaje z myślą o komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2024 roku. Warto także pamiętać, że nadchodząca produkcja MachineGames od momentu premiery dostępna będzie w Xbox Game Pass i PC Game Pass.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!