Indiana Jones i Wielki Krąg w całości po polsku. Sprawdźcie rodzimy dubbing

Mikołaj Ciesielski
2024/01/19 08:55
0
0

Bethesda potwierdza świetne wieści i prezentuje zwiastun w polskiej wersji językowej.

Na Xbox Developer_Direct doczekaliśmy się pierwszej prezentacji gry Indiana Jones i Wielki Krąg (ang. Indiana Jones and the Great Circle). W trakcie pokazu deweloperzy ze studia MachineGames podzielili się również kilkoma szczegółami na temat swojej produkcji, a także ujawnili przybliżony termin premiery. Tymczasem w sieci pojawił się materiał wideo, który powinien zainteresować wszystkich graczy z Polski czekających na wspomniany tytuł. Bethesda udostępniła bowiem pierwszy zwiastun Indiana Jones i Wielki Krąg w polskiej wersji językowej.

Indiana Jones i Wielki Krąg w całości po polsku. Sprawdźcie rodzimy dubbing

Indiana Jones i Wielki Krąg z pełną polską wersją językową. Bethesda nie zapomina o graczach z Polski

Gra Indiana Jones i Wielki Krąg doczekała się już własnej strony na Steam, gdzie potwierdzono, że nadchodząca produkcja MachineGames otrzyma pełną polską lokalizację. Gracze znad Wisły mogą więc liczyć nie tylko na napisy, ale również na dubbing. Udostępniony przez Bethesda Polska materiał pozwala natomiast sprawdzić, jak genialny archeolog będzie brzmieć w rodzimej wersji językowej.

Wciel się w Indy’ego i weź udział w ekscytującej opowieści pełnej eksploracji, wciągającej akcji i intrygujących zagadek. Jako genialny archeolog słynący z intelektu, sprytu, zaradności i charakterystycznego humoru wyruszysz w podróż po świecie w wyścigu z wrogimi siłami, aby rozwikłać jedną z największych tajemnic wszech czasów – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Indiana Jones i Wielki Krąg powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. Zgodnie z przekazanymi informacjami gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2024 roku, ale dokładna data premiery nie jest obecnie znana. Warto również pamiętać, że nadchodząca produkcja MachineGames od momentu premiery dostępna będzie w Xbox Game Pass i PC Game Pass.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!