Indiana Jones i Wielki Krąg z obszernym zwiastunem, ale wciąż bez daty premiery

Mikołaj Ciesielski
2024/06/09 20:14
4
0

Microsoft przypomina o nadchodzącej produkcji MachineGames.

Zgodnie z przewidywaniami na Xbox Games Showcase 2024 nie zabrakło prezentacji Indiana Jones i Wielki Krąg. W trakcie pokazu Microsoftu gracze mieli okazję zobaczyć nowy zwiastun z nadchodzącej produkcji MachineGames. Niestety amerykańska firma wciąż nie podzieliła się informacją, na którą czekają wszyscy fani słynnego poszukiwacza przygód.

Indiana Jones i Wielki Krąg
Indiana Jones i Wielki Krąg

Indiana Jones i Wielki Krąg na nowym zwiastunie prosto z Xbox Games Showcase 2024

Najnowszy zwiastun Indiana Jones i Wielki Krąg nie ujawni bowiem, kiedy możemy spodziewać się premiery gry. Materiał po raz kolejny zdradza jedynie, że nadchodząca produkcja studia MachineGames ukaże się w 2024 roku. Fanom popularnego bohatera nie pozostaje więc na ten moment nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne materiały oraz wiadomości.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Indiana Jones i Wielki Krąg powstaje z myślą o komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X/S. Warto także pamiętać, że nadchodząca produkcja MachineGames od momentu premiery dostępna będzie w Xbox Game Pass i PC Game Pass.

Komentarze
4
Yosar
Gramowicz
10/06/2024 19:00

Wygląda fajnie. Indiana jest w końcu Indianą. Myślę że przejście na 1-osobową perspektywę było celowe włąsnie dlatego żeby gra nie wyglądała jak klon Tomb Raidera i Uncharted. I zapowiada się, że się uda. Definitywnie czekam żeby znaleźć się w butach dr Jonesa.

Gregario
Gramowicz
10/06/2024 04:13

Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Oby tylko nie przesadzili z ilością akcji, a będzie dobrze.

MisioKGB
Gramowicz
09/06/2024 21:26

Graficznie nie wygląda jakoś obłędnie, ale klimat klasycznych filmów wylewa się z ekranu. Wygląda na to, że goście od Wolfensteina dowiozą świetnego Indianę 
Trwa Wczytywanie