Hustlerix pozwoli graczom wcielić się w Gala i walczyć z rzymskimi żołnierzami

Mikołaj Ciesielski
2023/08/03 11:00
1
0

Prawie jak GTA w starożytnym Rzymie.

Pod koniec marca doczekaliśmy się zapowiedzi Cowboys & Rustlers, czyli nowej produkcji twórców Rustler (Grand Theft Horse). Okazuje się jednak, że wydawca wspomnianych tytułów – firma Games Operators – szykuje jeszcze jeden projekt, który powinien zainteresować miłośników średniowiecznego GTA. Mowa tutaj oczywiście o Hustlerix, które pozwoli graczom wcielić się w Gala i zmierzyć m.in. z rzymskimi żołnierzami.

Hustlerix pozwoli graczom wcielić się w Gala i walczyć z rzymskimi żołnierzami

Hustlerix na pierwszym zwiastunie. Nadchodzi kolejna gra dla fanów Rustler

Hustlerix jest grą akcji z otwartym światem widokiem z góry. W trakcie zabawy gracze wcielą się galijskiego niewolnika, który ma tylko jeden cel – zemścić się na senatorach. Nadchodząca produkcja studia Bad Bones pozwoli graczom zwiedzić „oszałamiająco szczegółowy” świat inspirowany starożytnym Rzymem.

Staw czoła historycznym nikczemnikom, przechytrz sprytnych złodziei i walcz z legionistami oraz mitycznymi bestiami znanymi z najstarszych legend i podań. A kiedy znajdziesz chwilę na odpoczynek, dyskutuj z filozofami o najbardziej palących ludzkość sprawach – czytamy w informacji prasowej.

GramTV przedstawia:

Firma Games Operators kilka dni temu opublikowała również pierwszy zwiastun Hustlerix, który pozwala sprawdzić, jak wspomniany tytuł prezentuje się w akcji. Niestety na ten moment nie znamy nawet przybliżonej daty premiery produkcji studia Bad Bones.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
03/08/2023 12:26

Jak dla mnie w pytę, FC SPARTA HOOLIGANS lol, dobry pomysł. Ogólnie wygląda jak rysunkowy Titan Quest, ale no w zasadzie dość brutalny. Chętnie pogram, nie wiem na telefonie? Będzie na telefonie? :D