GTA na Dzikim Zachodzie? Pierwszy zwiastun gry Cowboys and Rustlers

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/27 22:00

Twórcy słynnego Grand Theft Horse (znanego szerzej jako Rustler) ujawnili swój nowy projekt pod tytułem Cowboys and Rustlers.

Jak podaje między innymi serwis IGN, twórcy popularnego średniowiecznego GTA – gry Rustler zwanej również Grand Theft Horse – oficjalnie zapowiedzieli swój nowy projekt: Cowboys and Rustlers. Deweloperzy zapowiadają wyciskającą łzy opowieść o przyjaźni mężczyzny i konia. Brzmi… ciekawie.

GTA na Dzikim Zachodzie? Pierwszy zwiastun gry Cowboys and Rustlers

Oficjalna zapowiedź gry Cowboys and Rustlers

Nietrudno się więc domyślić, że mamy do czynienia z produkcją, która opiera się na podobnej koncepcji, co Rustler. Przeniesiemy się na Nieco Dziki, Trochę Dziwaczny Zachód, gdzie poznamy historie przesiąknięte czarnym humorem.

Poznaj historię dwóch wyjętych spod prawa przyjaciół - nadmiernie entuzjastycznego koniokrada i cynicznego, gadającego konia - opowiedzianą za pomocą magii top-downowej gry akcji. Napadaj na banki i roller-coastery, przyzywaj duchy na cmentarzach, a w międzyczasie pomóż swojemu końskiemu towarzyszowi napisać w końcu jego rewolucyjną powieść science-fiction.

(…) W miejscu tak nieco dzikim i trochę dziwacznym warto umieć rozmawiać. Najbardziej przekonującym argumentem mogą być rewolwery, szczególnie w połączeniu ze zwinnymi palcami i odpowiednim wykorzystaniem fizyki rykoszetów. Do nieco bardziej skomplikowanych dyskusji warto nauczyć się kilku trików z lassem, a i nikt chyba jeszcze nie przegadał kartaczownicy Gatlinga. To wszystko to jednak plan B, wcale nie musi do niego dojść. Wiadomo bowiem, że nie ma nic potężniejszego niż siła przyjaźni i kopnięcie półtonowego konia.

GramTV przedstawia:

Choć nie znamy jeszcze wszystkich platform sprzętowych, Cowboys and Rustlers znajdziecie aktualnie na platformie Steam, gdzie możecie dodać produkcję do swojej listy życzeń. Oprócz tego gra najprawdopodobniej zadebiutuje także na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz na Nintendo Switch (tak bowiem było w przypadku Rustler’a).

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
27/03/2023 23:26

Są tak znani że nigdy o nich nie słyszałem xp