Homeworld 3 z prezentacją trybu War Games. Nowy zwiastun z targów gamescom 2023

Mikołaj Ciesielski
2023/08/26 14:30
0
0

Gracze mogą zobaczyć, jak prezentuje się tryb współpracy w Homeworld 3.

Na gamescom Opening Night Live opublikowano fabularny zwiastun Homeworld 3. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów z targów gamescom 2023 poświęconych nadchodzącej produkcji studia Blackbird Interactive. Do sieci trafił bowiem kolejny gameplay trailer wspomnianego tytułu. Najnowsze wideo pozwala sprawdzić, jak w Homeworld 3 prezentuje się tryb współpracy.

Homeworld 3 z prezentacją trybu War Games. Nowy zwiastun z targów gamescom 2023

Homeworld 3 na kolejnym zwiastunie z gamescom 2023. Gameplay trailer pokazuje tryb War Games

War Games – bo właśnie taką nazwą nosi tryb współpracy w Homeworld 3 – rozszerza rozgrywkę poza kampanię i pozwala na wspólną zabawę maksymalnie trzem graczom. Wspomniany wariant łączy w sobie elementy znane z gatunków RTS oraz roguelike i umożliwia użytkownikom wzięcie udziału w losowej serii starć z udziałem floty. Rzućcie okiem na zwiastun na dole wiadomości i sprawdźcie, jak całość prezentuje się w akcji.

Zdobywaj potężne artefakty, które ulepszają moc, prędkość i broń statków. Zależnie od rezultatów odblokowane zostaną nowe floty, które będą wymagały zastosowania nowych strategii – czytamy w opisie trybu War Games na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Homeworld 3 zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować w lutym 2024 roku. Wspomniany tytuł miał trafić na rynek w pierwszej połowie bieżącego roku, ale już pod koniec maja poinformowano, że na nową produkcję studia Blackbird Interactive będzie trzeba poczekać nieco dłużej.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!