Gamescom 2023: Homeworld 3 na nowym zwiastunie. Wciąż nie wiemy najważniejszego

Mikołaj Ciesielski
2023/08/22 20:11
0
0

Blackbird Interactive przypomina o swojej produkcji.

Homeworld 3 miało zadebiutować na rynku w tym roku, ale już pod koniec maja poinformowano, że na grę będzie trzeba poczekać nieco dłużej. Nadchodzącej produkcji studia Blackbird Interactive nie zabrakło jednak na targach gamescom 2023, a tuż przed pokazem gamescom Opening Night Live zaprezentowano fabularny zwiastun wspomnianego tytułu.

Gamescom 2023: Homeworld 3 na nowym zwiastunie. Wciąż nie wiemy najważniejszego

Homeworld 3 na zwiastunie z targów gamescom 2023

W najnowszym materiale promocyjnym pojawiają się zarówno scenki przerywnikowe, jak i fragmenty rozgrywki. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak Homeworld 3 prezentuje się w akcji. Niestety deweloperzy nie zdecydowali się zdradzić najważniejszego, czyli dokładnej daty premiery gry.

Obejmij dowodzenie nad flotą, kieruj nią podczas starć w przepięknej, w pełni trójwymiarowej przestrzeni kosmicznej i poznaj nagradzaną, niewiarygodnie rozbudowaną historię – informuje opis gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Homeworld 3 zmierza wyłącznie na PC. Gra ma zadebiutować na rynku w lutym 2024 roku. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun nadchodzącej produkcji studia Blackbird Interactive.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!