Hogwarts Legacy hitem na Switchu. Gra cieszy się wielkim zainteresowaniem właścicieli konsol Nintendo

Krzysztof Żołyński
2023/11/27 16:45
0
0

Wygląda na to, że mimo, że Hogwarts Legacy został poważnie okrojony w wersji na Switcha, to nie ma on najmniejszych problemów ze sprzedażą.

Hogwarts Legacy jest w tym roku jedną z najpopularniejszych gier. Ponieważ jej premiera odbywała się w trzech etapach, to właściciele konsol Switch musieli wykazać się największą cierpliwością.

Hogwarts Legacy hitem na Switchu. Gra cieszy się wielkim zainteresowaniem właścicieli konsol Nintendo

Gra Avalanche Software w pierwszej kolejności trafiła na najmocniejsze platformy, takie jak: PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Następnie kilka miesięcy później dostali ją właściciele konsol Xbox One i PlayStation 4, a dopiero w tym miesiącu gra zadebiutowała na konsoli Nintendo Switch.

Hogwarts Legacy znakomicie przyjęte przez właścicieli Switcha

Nie ma wątpliwości, że to konsolka Nintendo była najbardziej problematyczną premierą i wymagała wiele kompromisów pomiędzy jakością oprawy audio-wizualnej a wydajnością, żeby w ogóle mogła zawitać na Switcha.

GramTV przedstawia:

Jednak premiera Hogwarts Legacy na tej platformie, mimo wszystko, okazała się hitem. Gra już znalazła się na trzecim miejscu wśród najlepiej sprzedanych gier na tę konsolę. Wyprzedzają ją tylko dwie sztandarowe gry, czyli The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom i Super Mario Bros. Wonder.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!