Xbox rzeczywiście dotrzymał słowa. Hi-Fi Rush już niedługo na PlayStation 5

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/21 20:20
0
0

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun ujawniający datę premiery dotychczas ekskluzywnego dla PC i Xboksów tytułu na konsolach PlayStation 5.

Zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami, przedstawiciele amerykańskiej korporacji Microsoft oficjalnie zapowiedzieli, że gra Hi-Fi Rush rzeczywiście zadebiutuje na konsolach PlayStation 5. Dotychczas był to tytuł dostępny wyłącznie na komputerach osobistych i konsolach Xbox. Otrzymaliśmy też zwiastun, który znajdziecie poniżej.

Xbox rzeczywiście dotrzymał słowa. Hi-Fi Rush już niedługo na PlayStation 5

Hi-Fi Rush oficjalnie na PS5. Data premiery

Tym samym dowiedzieliśmy się, że Hi-Fi Rush zostanie udostępnione na sprzęcie Sony już 19 marca bieżącego roku. Co ciekawe, na początku zwiastun został udostępniony na kanale Bethesda Latin America, ale szybko został zmieniony na prywatny materiał – krótko po tym studio Tango Gameworks opublikowało go ponownie.

GramTV przedstawia:

Hi-Fi Rush pierwotnie zupełnie znikąd pojawiło się 25 stycznia 2023 roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X/S. Tytuł bardzo szybko zdobył serca wielu graczy, aczkolwiek ostatecznie okazało się, że gra „nie zarobiła pieniędzy, których potrzebowała” – Microsoft, tak czy siak, uznał ją za ogromny sukces ze względu na naprawdę niesamowite wsparcie ze strony społeczności. Koniec końców tytuł może pochwalić się wysokimi ocenami zarówno od branżowych recenzentów, jak i graczy.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!