Hi-Fi Rush dostało ostatnią aktualizację. Twórcy dziękują graczom za wsparcie

Patrycja Pietrowska
2024/05/16 12:15
2
0

Wszyscy jesteście gwiazdami rocka!

Jak dowiedzieliśmy się w ubiegłym tygodniu, Microsoft postanowił zamknąć 4 studia należące do Bethesdy, w tym Tango Gameworks. Pokłosiem decyzji był między innymi „odwrócony” review bombing Hi-Fi Rush, za które odpowiedzialne było wspomniane studio. Teraz deweloperzy udostępnili ostatnią aktualizację do swojej rytmicznej produkcji, wyrażając również wdzięczność za okazane wsparcie.

Hi-Fi Rush dostało ostatnią aktualizację. Twórcy dziękują graczom za wsparcie

Ostatnia aktualizacja Hi-Fi Rush

Na oficjalnej stronie Bethesdy ukazał się nowy komunikat związany z grą Hi-Fi Rush. Deweloperzy podzielili się ostatnią aktualizacją, dziękując jednocześnie za okazane przez graczy wsparcie. Jak napisali twórcy: „Wszyscy jesteście gwiazdami rocka!”.

Jeśli zaś chodzi o wprowadzone zmiany, te obejmują między innymi problemy z kolizją, które powodowały upadek Chai w otchłań. Wyeliminowano również błąd związany z ruchem kamery w jednej z lokalizacji, a także awaria występująca podczas próby użycia Studni Grawitacyjnej Macarona w trakcie Rytmowego Parowania. Deweloperzy zadbali również o poprawki w zakresie tekstów, a pełna lista zmian dostępna jest w tym miejscu.

GramTV przedstawia:

Ostatnia aktualizacja Hi-Fi Rush oznacza niestety koniec przyszłego wsparcia dla tytułu. Dla fanów produkcji z pewnością nie jest to najweselsza informacja – w mediach społecznościowych pojawiło się jednak wiele kolejnych wyrazów wdzięczności wobec deweloperów, którzy stoją za rytmiczną grą.

Hi-Fi Rush może pochwalić się „przytłaczająco pozytywnym” odbiorem na platformie Valve. Gra zadebiutowała 25 stycznia 2023 roku na PC oraz konsolach Xbox Series X/S, natomiast 19 marca 2024 roku trafiła na PS5.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
2
Pajonk78
Gramowicz
16/05/2024 13:12

Szkoda, że nie usnęli od razu Denuvo, z którym może być później problem... :(

wolff01
Gramowicz
16/05/2024 12:32

Fajny przykład synergi gier i japońskich i "Zachodnich", ale MS woli to ubić xD