Gwiazdor The Boys potwierdził, że prowadzi negocjacje w sprawie roli w DC Universe

Krzysztof Żołyński
2023/09/01 12:30
0
0

Giancarlo Esposito, gwiazda seriali The Boys i Breaking Bad, potwierdził, że rozmawiał z Jamesem Gunnem w sprawie roli w przyszłym projekcie DC Studios.

Odkąd po raz pierwszy zagrał Gusa Fringa w Breaking Bad, fani wręcz błagali, żeby Giancarlo Esposito dołączył do Marvela lub DC, a te krzyki stawały się coraz głośniejsze, gdy aktor zagrał w seriach science fiction, takich jak The Boys i The Mandalorian. Wygląda na to, że modlitwy fanów w końcu zostały wysłuchane, a Esposito potwierdził, że rozmawiał z Jamesem Gunnem na temat dołączenia do DC Universe.

Gwiazdor The Boys potwierdził, że prowadzi negocjacje w sprawie roli w DC Universe

Przed rozpoczęciem strajku rozmawiałem z Jamesem Gunnem o możliwości zagrania w filmie, a więc kto wie, może to nastąpić wkrótce.

Giancarlo Esposito wspomniał również, że szczególnie zależy mu na tym, żeby zagrać pozytywną rolę, a nie złoczyńcę. Pojawiły się w związku z tym spekulacje, że prawdopodobne przyjmie rolę Perry’ego White’a, szefa Supermana, biorąc pod uwagę jego wcześniejsze role w serialach takich jak The Boys.

Giancarlo Esposito zagra w DC Universe

Warto przypomnieć, że James Gunn i Peter Safran stwierdzili, że ich wizja DC Universe obejmuje zamknięte scenariusze, pole manewru i ujednoliconą fabułę w projektach filmowych, telewizyjnych, animowanych i grach wideo. Obaj wyjaśnili, że DC Universe może przywrócić elementy z poprzednich reżimów DC, co oznacza, że ich plan na osiem lat nie przewiduje pełnego restartu.

GramTV przedstawia:

Shazama! Fury of the Gods, Flash i Blue Beetle zostały wydane po ogłoszeniu nowego DC Universe, a Aquaman dopiero przed nami. Jaka będzie przyszłość tych postaci w nowym DCU? Wiedzą o tym tylko Gunn i Safran.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!