James Gunn: możemy być pewni, że Nathan Fillion pojawi się w wielu projektach DCU

Krzysztof Żołyński
2023/07/14 09:35
1
0

James Gunn zasugerował, że Zielona Latarnia to teraz wyłącznie Nathan Fillion. Aktor będzie zaangażowany w wiele projektów DCU.

Niedawno pojawiła się wiadomość, że aktor pojawi się jako Guy Gardner w Superman: Legacy. To sprowokowało pytania co dalej z postacią, a także jak mocno Nathan Fillion zostanie powiązany z DCU.

James Gunn: możemy być pewni, że Nathan Fillion pojawi się w wielu projektach DCU

Green Lanterns nie jest oddzielnym bytem, Nate zagra Guya we wszystkich częściach DCU. – napisał Gunn na Threads w odpowiedzi na pytanie fanów.

Nathan Fillion pojawi się w wielu projektach DCU

Post Gunna wygląda na zapewnienie, że Nathan Fillion pojawi się jako Gardner w kolejnych projektach DCU po Superman: Legacy. W ramach pierwszego rozdziału DCU: Gods and Monsters pojawi się serial Lanterns, ale Gardner nie jest ostatecznie potwierdzoną postacią. Wiadomo natomiast, że wystąpią Hal Jordan i John Stewart. Poza nimi nie została potwierdzona reszta obsady.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
14/07/2023 10:21

Ja rozumiem że Gunn buduje nowe uniwersum... ale czy naprawdę Superman we własnym filmie, filar DC, tak szumnie zapowiadany i przekreślający Cavilla, ma mieć wprowadzonych x pobocznych postaci, z czego już nawet sam Gunn się tłumaczy https://www.comicbasics.com/superman-legacy-james-gunn-defends-his-decision-to-add-more-dc-superheroes-into-the-movie/.