Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

GTA Online wspierany tylko do końca roku? Gracz wyjaśnia jednego z insiderów

Radosław Krajewski
2022/04/10 12:00

Popularny gracz GTA Online nie zostawił suchej nitki na popularnym w ostatnim czasie insiderze od rzekomych wycieków o serii.

Pod koniec marca Rockstar Games przedstawił nowy abonament GTA+, który gracze bawiący się w module sieciowym mogą wykupić, aby zyskać dodatkowe przywileje. Jak zdradził popularny w ostatnim czasie Matheusvictorbr, który niedawno ujawnił nowe informacje o Grand Theft Auto 6, producent planuje wprowadzić do trybu Online znane z trzeciej i czwartej części Liberty City. Okazuje się jednak, że dostęp do nowego miasta ograniczony będzie tylko dla subskrybentów nowej usługi. Dodatkowo raper i producent muzyczny Pierre Bourne miałby otworzyć swoją własną stację radiową w grze.

GTA Online wspierany tylko do końca roku? Gracz wyjaśnia jednego z insiderów

Plotki insidera postanowił skomentować popularny gracz GTA Online znany jako Yan2295. W niewybrednych słowach skomentował wpis Matheusvictorbra, zarzucając mu kłamstwa. Przyznał, że najwyższy czas, aby nie sugerować się informacjami podawanymi przez nieznane źródła, którym brakuje wiarygodności.

Nienawidzę być „tym facetem”, ale Matheus nie jest insiderem, wszystkie te doniesienia są całkowitym nonsensem. Być może nadszedł czas, aby przestać zwracać uwagę na ludzi o zerowej wiarygodności, podający informacje znikąd.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

W odpowiedzi insider próbował załagodzić sytuację, twierdząc, że „każdy ma swoje praktyki i swój potencjał” i nie przestanie pasjonować się grami Rockstar Games. Jak podaje Comicbook.com, Matheusvictorbr miał również podać, że Rockstar Games zamierza zakończyć wsparcie dla GTA Online pod koniec tego roku, wraz z wypuszczeniem ostatniej dużej aktualizacji. Zbiegłoby się to z rozpoczęciem kampanii marketingowej wokół kolejnej pełnoprawnej odsłony serii. Ten scenariusz wydaje się jednak mało prawdopodobny, gdyż do premiery GTA 6 pozostałby jeszcze co najmniej rok, a studio wciąż zarabia ogromne pieniądze na mikrotransakcjach w grze.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!