GTA+ to nowa subskrypcja od Rockstar Games. Usługa dostępna tylko na PS5 i XSX

Radosław Krajewski
2022/03/25 17:51

Deweloper ogłosił nową usługę abonamentową dla serii Grand Theft Auto.

Jeżeli jeszcze mało Wam usług abonamentowych, to Rockstar Games ogłosił start kolejnej. GTA+ to nowy program członkowski wyłącznie dla GTA Online dostępny na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S, który zostanie uruchomiony już w przyszłym tygodniu. Wykupienie subskrypcji gwarantuje „łatwy dostęp do szeregu cennych korzyści zarówno nowym, jak i długoletnim graczom na konsolach nowej generacji”.

GTA+ to nowa subskrypcja od Rockstar Games. Usługa dostępna tylko na PS5 i XSX

Oznacza to w praktyce, że członkowie GTA+ będą mogli liczyć na cykliczne comiesięczne depozyty w wysokości 500 000 GTA$ na konto w banku Maze, a także możliwość ubiegania się o nieruchomości w Los Santos i okolicach, które odblokowywane były przez określony czas po aktualizacji gry. Dodatkowo subskrybenci mogą liczyć na specjalne ulepszenia pojazdów i zniżki w sklepach. Co miesiąc otrzymają również premierę GTA$ i RP.

Usługa wystartuje już 29 marca. Rockstar Games przedstawił wszystkie korzyści, na jakie będą mogli liczyć członkowie w pierwszym miesiącu usługi. Do 27 kwietnia skorzystają z:

  • 500 000 GTA$ automatycznie przekazane na rachunek w banku Maze
  • Principe Deveste Eight — wraz z bezpłatym ulepszeniem Hao’s Special Works, zanim zostanie ono udostępnione do zakupu — plus oznaczenia CMYK z usterką i Pomarańczowa faza
  • Warsztat tuningowy umiejscowiony w La Mesa, który otwiera dostęp do różnych możliwości rozgrywki z Los Santos Tuners. Dotychczasowi właściciele warsztatów tuningowych będą mogli za darmo przenieść swój zakład do La Mesa
  • Zniesiona opłata za członkostwo w klubie samochodowym LS. Dotychczasowi członkowie klubu samochodowego posiadający GTA+ otrzymają zamiast tego premię 50 000 GTA$
  • Właściciele jachtów będą mogli za darmo ulepszyć swój jacht do superjachtu Aquarius
  • Koszulka Gussét z żabą oraz koszykarska koszulka Broker Prolaps wraz z szortami zostaną automatycznie dodane do waszej garderoby
  • Oznaczenie Kolaż dla Mammotha Avengera, HVY BWP, oraz TM-02 Khanjali
  • Wybór darmowych farb i emblematów do warsztatu tuningowego
  • 3x GTA$ i RP za Serię wyścigów HSW
  • 2x więcej reputacji w klubie samochodowym za Serię wyścigów ulicznych

Członkowie GTA+ mogą też nabyć w PlayStation Store na PS5 lub Microsoft Store specjalne karty Shark, które zapewniają więcej gotówki.

Co miesiąc GTA+ zapewni nowy zestaw ekskluzywnych korzyści dla swoich członków. Wystarczy zajrzeć do Legendary Motorsport, Hao’s Special Works, Maze Bank Foreclosures, DockTease i innych sklepów w GTA Online, żeby wykorzystać bieżące korzyści członkowskie, zanim wygasną. Wszystkie te korzyści są dostępne do wykorzystania na równi z regularnym programem wydarzeń w GTA Online, który nadal będzie dostępny dla wszystkich graczy.

GramTV przedstawia:

Miesięczny koszt GTA+ wynosi 26,99 zł. Od 29 marca subskrypcja będzie dostępna w PlayStation Store na PlayStation 5 oraz Microsoft Store na Xboksie Series X/S. Rockstar Games zaznacza, że członkostwo można anulować w dowolnym momencie.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!