Bohaterami GTA 6 będzie rodzeństwo? Pierwsze informacje o fabule

Radosław Krajewski
2022/04/03 12:00

W sieci pojawiły się nowe informacje o kolejnej odsłonie serii Grand Theft Auto, które zdradzają pierwsze szczegóły o fabule gry.

Na początku lutego Rockstar Games oficjalnie ogłosił pracę nad nową częścią GTA. Według plotek szósta odsłona serii ma zostać przedstawiona w tym roku. Jeszcze pod koniec marca pojawiły się doniesienia, które potwierdzały, że akcja gry będzie rozgrywać się w dwóch ramach czasowych. Podano wtedy, że ponownie wcielimy się w trójkę bohaterów, a historia rozpocznie się w 1985 roku. Teraz portugalski insider o pseudonimie „Matheusvictorbr-„ przedstawił sprzeczne informacje dotyczące fabuły gry. Jego zdaniem produkcja rozpocznie się w 2003 roku, gdzie poznamy przykrą historię dwójki rodzeństwa.

W GTA 6 pokierujemy bratem i siostrą, którzy zostaną rozdzieleni w prologu gry, którego akcja rozgrywa się na początku lat dwutysięcznych. Rywalizujące ze sobą kartele narkotykowe zabijają ich rodziców, przez co rodzeństwo musi uciekać z Brazylii. Według insidera Rockstar Games było zachwycone przyjęciem Maxa Payne’a 3, którego akcja rozgrywała się właśnie w Brazylii. Teraz deweloperzy chcą powrócić do tego kraju w nowej odsłonie Grand Theft Auto.

GramTV przedstawia:

Dowiedzieliśmy się również, że produkcja będzie mogła pochwalić się destrukcyjnym środowiskiem oraz adaptacyjną mapą, która będzie zmieniać się wraz z przebiegiem historii. Według „Matheusvictorbr-„ studio rozpocznie kampanię marketingową gry na kilka miesięcy przed wydaniem GTA 6 w 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!