Wiedźmin: Stary Świat z prezentacją całej planszy. Odwiedzimy znane miejscówki

Mikołaj Ciesielski
2021/04/09 11:25

Gotowi na powrót do wiedźmińskiego świata?

Wiedźmin: Stary Świat z prezentacją całej planszy. Odwiedzimy znane miejscówki

O planszowej grze Wiedźmin: Stary Świat wiemy już całkiem sporo. Autor gry, Łukasz Woźniak, w ostatnich tygodniach przybliżył nam m.in. szczegóły na temat mechaniki budowania talii oraz systemu walki. Nie zabrakło też prezentacji wiedźmińskich szkół oraz kilku potworów. Do tej pory nie mieliśmy jednak pojęcia, jak będzie wyglądać plansza, ale twórcy postanowili nie trzymać nas dłużej w niepewności i opublikowali grafikę, przedstawiającą mapę, po której będziemy poruszać się w trakcie zabawy w grze Wiedźmin: Stary Świat.

Okazuje się, że na planszy nie zabraknie dobrze znanych miejsc, takich jak Wyzima, Novigrad, Cintra czy też wiedźmińskie siedliszcze Kaer Morhen. Planszowy Wiedźmin pozwoli nam również odwiedzić Beauclair, Vengerberg oraz Ban Ard. Na południowym krańcu mapy znalazła się natomiast cytadela Vilgefortza – Stygga. Rzućcie okiem na opublikowaną grafikę i sprawdźcie, jakie jeszcze miejscówki przygotowali twórcy oraz jak prezentuje się plansza w całej swojej okazałości.

Przypomnijmy, że Wiedźmin: Stary Świat to przygodowa gra planszowa dla od 2 do 5 graczy. Podczas zabawy uczestnicy będą przemierzać rozległą mapę i wykonywać interesujące oraz intrygujące zadania. Kampania crowdfundingowa rozpocznie się już w maju na platformie zagramw.to oraz na Kickstarterze. Premiera gry jest zaplanowana na kwiecień 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!