Wiedźmin: Stary Świat z prezentacją rozgrywki 2-osobowej na nowym wideo

Mikołaj Ciesielski
2021/04/22 08:30

Zobaczcie, jak wygląda rozgrywka w planszowym Wiedźminie.

Wiedźmin: Stary Świat z prezentacją rozgrywki 2-osobowej na nowym wideo

Po materiałach wideo przybliżających mechanikę budowania talii, a także system walki, twórca gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat, Łukasz „Wookie” Woźniak, postanowił pokazać, jak we wspomnianym tytule wygląda właściwa rozgrywka. Na pierwszy ogień poszedł wariant 2-osobowy. Możemy więc zobaczyć, jak planszowy Wiedźmin prezentuje się w akcji. To także dobry moment na zapoznanie się z zasadami. Całość znajdziecie na dole tej wiadomości.

Poinformowano także, że w najbliższym czasie otrzymamy materiał wideo, na którym zaprezentowana zostanie rozgrywka dla trzech graczy. Twórcy zapowiedzieli również, że na początku przyszłego miesiąca poznamy dokładną datę rozpoczęcia kampanii crowdfundingowej, która w naszym kraju będzie odbywać się za pośrednictwem platformy zagramw.to.

Przypomnijmy, że Wiedźmin: Stary Świat to przygodowa gra planszowa dla od 2 do 5 graczy. Podczas zabawy uczestnicy będą przemierzać rozległą mapę i wykonywać intrygujące zadania, polować na potwory, a także toczyć pojedynki z innymi wiedźminami. Premiera gry jest zaplanowana na kwiecień 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!