Wiedźmin: Stary Świat – wiemy, kiedy rozpocznie się kampania crowdfundingowa

Mikołaj Ciesielski
2021/05/04 12:00

W Polsce zbiórka odbędzie się za pośrednictwem platformy zagramw.to.

Wiedźmin: Stary Świat – wiemy, kiedy rozpocznie się kampania crowdfundingowa

Jakiś czas temu twórca gry planszowej Wiedźmin: Stary Świat zaprezentował nam rozgrywkę w wariancie 2-osobowym. Tego samego dnia poinformowano również, że na początku tego miesiąca otrzymamy dokładną datę rozpoczęcie kampanii crowdfundingowej wspomnianej produkcji. Wydawnictwo Go on Board dotrzymało słowa i ujawniło dzisiaj, że zbiórka rozpocznie się już 25 maja. Niestety nadal nie dowiedzieliśmy się, ile będzie trzeba zapłacić za planszowego Wiedźmina.

W naszym kraju kampania odbędzie się za pośrednictwem platformy zagramw.to, natomiast gracze spoza Polski będą mogli wesprzeć projekt na Kickstarterze. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Go on Board zbiórka będzie obejmować wydanie podstawowe oraz wersję deluxe gry Wiedźmin: Stary Świat. Nie zabraknie też masy dodatkowej zawartości do odblokowania poprzez spełnianie poszczególnych celów. Na szczegóły musimy jednak jeszcze nieco poczekać.

Na koniec przypomnijmy, że Wiedźmin: Stary Świat to przygodowa gra planszowa dla od 2 do 5 graczy. Podczas zabawy uczestnicy będą przemierzać rozległą mapę, wykonywać intrygujące zadania, polować na potwory, a także toczyć pojedynki z innymi wiedźminami. Premiera gry jest zaplanowana na kwiecień 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
04/05/2021 18:43

Sam się zastanawiam czy nie wesprzeć gry, bo wygląda ciekawie.