Gra Indiana Jones będzie „unikalnym połączeniem gatunków” – mówi Todd Howard

Mikołaj Ciesielski
2022/12/01 11:15
1
0

Bethesda zamierza przygotować zróżnicowaną produkcję.

Gra Indiana Jones będzie „unikalnym połączeniem gatunków” – mówi Todd Howard

W przyszłym miesiącu miną dwa lata od momentu, w którym Bethesda oraz Machine Games zapowiedzieli grę Indiana Jones. Niestety od tamtej pory nie otrzymaliśmy żadnych szczegółów oraz materiałów ze wspomnianej produkcji. O powstającym tytule ze słynnym archeologiem w roli głównej postanowił przypomnieć jednak Todd Howard – pełniący przy projekcie funkcję producenta – który w jednym z ostatnich wywiadów zapowiedział, że Indiana Jones będzie „unikalnym połączeniem gatunków”.

Indiana Jones od Bethesdy ma być „listem miłosnym” do marki i kultowej postaci

Howard w trakcie rozmowy z Lexem Friedmanem podkreślił, że gra Indiana Jones posiada „wiele elementów”, które czynią tytuł „wyjątkowym”. Niestety deweloper nie podzielił się żadnymi szczegółami, ale z wypowiedzi można wywnioskować, że deweloperzy zamierzają przygotować zróżnicowaną produkcję, w której znajdzie się wiele mechanik.

Zgodnie z przekazanymi informacjami, prace nad grą mają przebiegać zgodnie z planem. Howard jest przekonany, że fani Indiany Jonesa będą zachwyceni produkcją, ponieważ jak sam podkreśla, będzie ona „listem miłosnym” zarówno do samej postaci, jak i całej marki.

W trakcie wywiadu Howard ponownie podkreślił także, że swój pierwszy pomysł na grę o Indianie Jonesie przedstawił George’owi Lucasowi już w 2009 roku, ale wówczas nie udało się zrealizować produkcji z popularnym archeologiem w roli głównej.

Na koniec warto przypomnieć, że Bethesda oraz Machine Games nie ujawnili przybliżonej daty premiery oraz platform docelowych dla gry Indiana Jones. Wiele wskazuje jednak na to, że – podobnie jak inne nadchodzące tytułu z portfolio pierwszej z wymienionych firm – produkcja trafi wyłącznie na komputery osobiste oraz konsole Xbox, o czym już kilka miesięcy temu informowali branżowi insiderzy.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
01/12/2022 11:49

Zrobią God of War. Gwarantuje to Wam. Dlaczego?

  • God of War ma walkę ale nie jest ona głównym elementem, coś w sam raz jeżeli chodzi o Indiana Jones
  • Też jest wspinanie się ale mocno ograniczone co jest idealne żeby Indiana dostał się do ukrytej jaskini czy coś
  • No i w God of War są proste zagadki żeby się dostać do jakiegoś obszaru

Podmieniamy Kratosa na Indianę a Atreusa na jakąś pannę i mamy gotową grę z Indiana Jones w tytule. Całość umieszczamy w okolicach drugiej wojny światowej żebyśmy mieli generyczną armię nazistów szukających tego co my którą można wystrzelać i sukces jak znalazł.

Tylko Bethesda nie powinna tej gry robić bo Bethesda nie ma talentu a ich gra to będzie zabugowana kupa.