Indiana Jones od Bethesdy nie będzie grą ekskluzywną? (Aktualizacja)

Smolak
2022/05/29 11:00
1
0

Wygląda na to, że rola słynnego poszukiwacza skarbów nie będzie zarezerwowana wyłącznie dla posiadaczy konsol Microsoftu.

Aktualizacja: Do przedstawionych poniżej doniesień odniósł się Shpeshal_Nick – insider, współzałożyciel portalu xboxera.com. Za pośrednictwem Twittera poinformował, że według jego wiedzy, gra Indiana Jones będzie tytułem ekskluzywnym. Skomentował to również Jez Corden, sugerując, że jego wcześniejsze domniemania faktycznie mogą być nieaktualne.

Oryginalna wiadomość: O tym, że gra Indiana Jones powstaje, wiemy już od kilku miesięcy. Dotychczas nie poznaliśmy jednak zbyt wielu szczegółów na temat samej produkcji. Najnowsze doniesienia, którymi podzielił się serwis gamerant.com wskazują, że gra autorstwa Bethesdy i MachineGames nie będzie tytułem ekskluzywnym dla konsol Xbox. Informacje nie pochodzą jednak z oficjalnego źródła i nie zostały potwierdzone.

Indiana Jones od Bethesdy nie będzie grą ekskluzywną? (Aktualizacja)

GramTV przedstawia:

O wszystkim wiemy od Jeza Cordena - pracownika Windows Central - który podzielił się tym, co usłyszał na temat gry Indiana Jones już ponad rok temu, więc od tamtej pory sytuacja mogła się zmienić. Niewykluczone, że nieco więcej na temat produkcji dowiemy się podczas zbliżającego się Xbox & Bethesda Games Showcase 2022, które odbędzie się już 12 czerwca.

Jeśli informacja okaże się prawdziwa, to będzie to bardzo dobra wiadomość. Marka jaką jest Indiana Jones, ma fanów wśród posiadaczy różnych sprzętów i z pewnością wszyscy chcieliby zagłębić się w przygotowywaną przez MachineGames opowieść. Przypomnijmy, że produkcja przedstawi oryginalną historię, a jej producentem będzie Todd Howard. Tytuł powstaje we współpracy z Lucasfilm Games.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Niakadan
Gramowicz
29/05/2022 13:15

Gry od microsoftu/bhetesdy  nie robą eksluzywów tylko na xbox bo na pc też robią kiedyś może tak robili ale to kiedy to było