Gothic II: Dzieje Khorinis wyciekło do sieci. Afera z powstającego moda do gry

Radosław Krajewski
2023/05/15 12:20
7
1

Gracze nie są zadowoleni z przebiegu prac.

Mało kto już wierzy, że Gothic II: Dzieje Khorinis kiedykolwiek wyjdą w grywalnej wersji. Zapowiedziana w 2018 roku modyfikacja otrzymała ostatnią aktualizację o pracach nad grą prawie dwa lata temu. Nieoczekiwanie po tak długim okresie do sieci wyciekło dziesięć filmów przedstawiających moda w akcji. Gracze mogą zobaczyć, jak prezentuje się jedno z miast, kopalnie, czy ogromna twierdza. Ale to, co zobaczyli fani, nie nastroiło ich optymistycznie na dalsze oczekiwanie premiery modyfikacji.

Gothic II: Dzieje Khorinis wyciekło do sieci. Afera z powstającego moda do gry

Nagrania z Gothic II: Dzieje Khorinis wyciekły do sieci

Dodatkowo wokół samego wycieku narosło wiele kontrowersji. Według niepotwierdzonych informacji szef projektu, którego niektórzy nazywają Darkiem, miał przekazać pliki z grą dziewczynie (a przynajmniej osobie podającą się za kobietę), która napisała do niego w sprawie testowania modyfikacji, w zamian oferują swoje nagie zdjęcia. W sieci można znaleźć zapis ich rozmowy.

GramTV przedstawia:

Nie wiadomo, czy rozmowa jest prawdziwa, ani też czy wersja gry, którą możemy zobaczyć na nagraniach, jest aktualna. Faktem pozostaje jedynie sam wyciek nagrań z Dziejów Khorinis, które według wielu graczy nie prezentują produkcji w najlepszym świetle. W komentarzach pod filmami można zauważyć wiele głosów krytyki nieukończonego jeszcze projektu. Inni jednak wciąż podchodzą do modyfikacji optymistycznie i proszą innych graczy o cierpliwość.

Wszystkie nowe nagrania z Gothic II: Dzieje Khorinis znajdziecie w tym miejscu.

Komentarze
7
Niakadan
Gramowicz
19/05/2023 01:44

No no Dzieje Khorinis napisało na FanPague co się stało i zostali zhakowani a rozmowa z Darkiem jest Fejkiem 

Yarod
Gramowicz
15/05/2023 15:12
SebekPL2 napisał:

Witajcie witajcie mieszkańcy Khorinis.<br>Przez kilka miesięcy próbowałem na różne sposoby uzyskać pliki Dziejów Khorinis i w końcu się udało.<br><br>Znalazłem łącznie kilka osób z dziejów na wykopie i facebooku i próbowałem zagadywać na różne sposoby<br>w końcu uznałem , że będe udawał atrakcyjną modelke , która jest również testerką i będę udawał , że chce<br>testować moda xd O dziwo najsłabszym ogniwiem okazał się szef projektu na którego mówią Darek , mimo że<br>ma na imie Piotrek xd<br><br>Bierzcie i cieszcie się z tego wszyscy.<br>Ze względu na moje poświęcenie prosze o nieusuwanie tego pliku<br>jeżeli użyjecie plików to wpisać Phantom66 w creditsach.<br><br>

Że też zawsze znajdzie się kretyn, który dla paru lajków uderza w projekt, samemu nic nie robiąc (bo trza by makówki użyć, do czegoś bardziej skomplikowanego niż wbijanie gwoździ itp.) - naturalnie głupota szefa projektu (jeżeli to faktycznie on), jest równie bezgraniczna

Ray
Gramowicz
15/05/2023 14:13

Nagie zdjęcia to najlepsza waluta na wszystko.
Trwa Wczytywanie