God of War Ragnarok na zwiastunie premierowym

DK
2022/10/27 16:45
0
0

Do debiutu jeszcze chwila, ale po internecie już fruwa launch trailer.

God of War Ragnarok trafia na PlayStation 4 i PlayStation 5 9 listopada. Premiera za pasem, więc machina promocyjna przyspiesza – już teraz w internecie pojawił się zwiastun premierowy nowej części opowieści o Kratosie. Trailer zamieszczamy na dole tej wiadomości. A przy okazji warto przypomnieć, że pierwszych recenzji produkcji należy spodziewać się już w przyszłym tygodniu.

God of War Ragnarok na zwiastunie premierowym

Ostatnio w internecie pojawia się sporo informacji na temat Ragnarok. Niedawno Sony pokazało materiał z gameplayem, na którym deweloperzy opowiadają o mechanikach walki i wrogach. Jakiś czas temu pisaliśmy również o trybach graficznych w wersji na PS5. Nowy GoW zaoferuje ich cztery – mają one różnić się od siebie w zależności od rodzaju interfejsu HDMI.

GoW Ragnarok – day one patch i długość gry

Poza tym od dłuższego czasu wiemy, że God of War Ragnarok otrzyma w dniu premiery pokaźnych rozmiarów aktualizację. Na konsolach PlayStation 4 zajmie ona 18.4 GB. Oprócz tego poznaliśmy już długość gry i wiemy, ile frakcji będzie w nowym GoW-ie. Natomiast tutaj zobaczycie zwiastun prezentujący możliwości tytułu na PS5.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!