God of War Ragnarok nie będzie krótką grą. Ile zajmie przejście historii?

Radosław Krajewski
2022/10/03 14:40
1
0

Fani przygód Kratosa otrzymają odpowiednią dawkę rozgrywki, którą będą mogli sobie dodatkowo wydłużyć.

Już wkrótce wraz z Kratosem i Atreusem wrócimy do mitologicznego świata nordyckich bogów. W lipcu Sony oficjalnie potwierdziło datę premiery gry, wyznaczając debiut na pierwszą połowę listopada. Firma jest pewna jakości swojej produkcji i według ostatnich doniesień, recenzji możemy spodziewać się już w pierwszych dniach przyszłego miesiąca. Recenzenci muszą mieć dostatecznie dużo czasu, aby zapoznać się z tym tytułem, a jak podał Tom Henderson, nie będzie to krótka historia i na God of War Ragnarok trzeba będzie poświęcić od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin.

God of War Ragnarok nie będzie krótką grą. Ile zajmie przejście historii?

Ile czasu potrzeba na ukończenie God of War Ragnarok?

Przejście gry ma zająć około 40 godzin, z czego 20 godzin zajmie ukończenie głównej fabuły. Źródła podają, że około 3,5 godziny zostanie przeznaczone na same przerywniki kinowe, a pozostałe 16,5 godziny na rozgrywkę.

Drugą połowę podanego czasu gracze spędzą na ukończenie wszystkich dodatkowych zadań pobocznych. W tym wyniku prawdopodobnie nie znajduje się czas, który należy przeznaczyć na odnalezienie znajdziek i zrobienie gry na 100%. Fani gry będą mogli spędzić przy tym tytule jeszcze więcej czasu.

GramTV przedstawia:

Sugerując się stroną How Long to Beat God of War Ragnarok będzie nieco dłuższą przygodą od poprzedniej części. Ukończenie głównej historii wraz z zadaniami pobocznymi w God of War z 2018 roku zajmowało około 32 godzin.

Na koniec przypomnijmy, że God of War zadebiutuje już 9 listopada. Gra zmierza na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5.

Komentarze
1
Silverburg
Gramowicz
03/10/2022 15:43

I bardzo dobrze, co prawda do mojego ideału (Wiedźmin 3, całość ponad 120h) trochę brakuje, ale i tak jest nieźle :)