Ghostwire: Tokyo nie zadebiutuje w tym roku. Trochę jeszcze poczekamy

Maria Wawrzyniak
2021/07/13 18:30
0
0

Przedstawiciele studia Tango Gameworks oraz firmy Bethesda Softworks poinformowali o przesunięciu premiery gry Ghostwire: Tokyo na początek przyszłego roku.

Przykra wiadomość dla wszystkich, którzy z niecierpliwością wyczekiwali premiery gry Ghostwire: Tokyo. Produkcja studia Tango Gameworks miała zadebiutować na rynku jeszcze w bieżącym roku. Dziś przedstawiciele zespołu razem z Bethesdą Softworks poinformowali, że tytuł ukaże się dopiero na początku przyszłego roku. Informacja o opóźnieniu pojawiła się na oficjalnym profilu gry na Twitterze.

Wczytywanie ramki mediów.

W oświadczeniu możemy przeczytać, iż choć zespół chce dostarczyć nam grę możliwie jak najszybciej, chce też zadbać o zdrowie każdego w Tango, dlatego zdecydowano się premierę przesunąć. Dodatkowy czas pozwoli deweloperom ożywić świat Ghostwire w taki sposób, w jaki zawsze go sobie wyobrażali. Na koniec podziękowano za cierpliwość i zapewniono, że Tango Gameworks zrobi wszystko, aby zapewnić nam doświadczenie niepodobne do niczego, co kiedykolwiek robiliśmy.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, iż Ghostwire: Tokyo zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5. Choć studio Tango Gameworks jest od niedawna pod dowództwem Microsoftu dzięki przejęciu przez amerykańskiego giganta firmy Bethesda Softworks, tytuł wciąż jest objęty roczną ekskluzywnością dla sprzętu Sony. Dopiero po 12 miesiącach pojawi się na Xboksach.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!