Gears of War E-Day zapowiedziane! Wielka bomba na Xbox Games Showcase 2024

Mikołaj Ciesielski
2024/06/09 20:35
2
0

Zobaczcie pierwszy zwiastun nowej produkcji studia The Coalition.

Na sam koniec Xbox Games Showcase 2024 dostaliśmy prawdziwą bombę. Microsoft zapowiedział Gears of War E-Day, czyli nową odsłonę popularnej serii trzecioosobowych strzelanek. W trakcie pokazu mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji studia The Coalition.

Gears of War E-Day
Gears of War E-Day

Zapowiedź Gears of War E-Day na Xbox Games Showcase 2024

Na pierwszy gameplay z Gears of War E-Day przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Opublikowany na Xbox Games Showcase 2024 trailer powstał co prawda na silniku gry, ale nie pokazuje żadnych fragmentów rozgrywki. Microsoft podzielił się natomiast kilkoma informacjami na temat fabuły.

Zgodnie z przekazanymi informacjami Gears of War E-Day będzie rozgrywać się 14 lat przed wydarzeniami znanymi z Gears of War. Bohaterami wspomnianej produkcji będą Marcus Fenix i Dom Santiago – bohaterowie wojenni, którzy wracają do domu, by stawić czoła „nowemu koszmarowi”.

GramTV przedstawia:

Niestety nie ujawniono, kiedy możemy spodziewać się premiery Gears of War E-Day. Tymczasem rzućcie okiem na pierwszy zwiastun i dajcie znać, czy będziecie czekać na nową odsłonę serii Gears of War.

Komentarze
2
Yosar
Gramowicz
10/06/2024 18:54

Nie jestem specjalnym fanem Gearsów (ogólnie strzelanki z przepakowanymi gośćmi to nie moja bajka), ale ten trailer miał coś w sobie mimo braku gameplaya. Na pewno obok Stalkera 2 jeden z lepszych momentów pokazu.

MisioKGB
Gramowicz
09/06/2024 21:18

Oooo i to jest wiadomość, Gearsy zawsze w moim sercu!