Frostpunk 2 na nowym zwiastunie. Deweloperzy chwalą się pozytywnym odbiorem gry

Mikołaj Ciesielski
2024/04/20 10:00
3
0

Wersja beta nadchodzącej produkcji 11 bit studios spotkała się z ciepłym przyjęciem.

Kilka dni temu ruszyły beta testy gry Frostpunk 2. Możliwość sprawdzenia nadchodzącej produkcji 11 bit studios otrzymali wszyscy gracze, którzy zdecydowali się na kupno edycji Deluxe w przedsprzedaży. Dostęp do gry otrzymali także branżowi dziennikarze, którym wspomniany tytuł wyraźnie przypadł do gustu, co potwierdza najnowszy zwiastun.

Frostpunk 2 na nowym zwiastunie. Deweloperzy chwalą się pozytywnym odbiorem gry

11 bit studios chwali się pozytywnym odbiorem wersji beta gry Frostpunk 2

Opublikowany przez 11 bit studios materiał prezentuje bowiem pozytywne opinie na temat wersji beta Frostpunk 2. Okazuje się, że wielu branżowym dziennikarzom spodobała się nadchodząca gra 11 bit studios. Wspomniana produkcja określana jest m.in. jako „niekończące się, beznadziejne, rozbijające duszę doświadczenie”, od którego nie można się oderwać.

Redakcja Twinfinite stwierdziła natomiast, że Frostpunk 2 jest „owocem miłości” deweloperów z 11 bit studios. W materiale, który znajdziecie na dole wiadomości, pojawia się także kilka innych pochwał i zachwytów wobec wspomnianej produkcji. Warto także dodać, że beta testy zakończą się 22 kwietnia 2024 roku, czyli w najbliższy poniedziałek.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że premiera Frostpunk 2 zaplanowana jest na 25 lipca 2025 roku. Wówczas produkcja 11 bit studios zadebiutuje wyłącznie na komputerach osobistych, a także trafi do usługi PC Game Pass. „W późniejszym terminie” gra ukaże się jednak również na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S oraz wzbogaci bibliotekę Xbox Game Pass.

Komentarze
3
fifirifi
Gramowicz
22/04/2024 19:04

Czy wiadomo coś o tym, czy w wolnej rozgrywce mapa będzie nieograniczona, albo z dużą powierzchnią, czy tak jak w pierwszej części będzie w niedużej kotlinie? W jedynkę grało mi się w kampanię całkiem fajnie, ale jak po ukończeniu jej próbowałem sobie grać w swobodnym trybie, to wkurzało mnie, że mapa na "miasto" była mała :/ Jak będzie tak samo w drugiej części, to podziękuję za kupowanie jej i nie będę zainteresowany graniem w to...

Renegatte
Gramowicz
22/04/2024 17:51
dariuszp napisał:

Ogólnie wygląda to jak Frostpunk w większej skali. Grałem w jedynkę. Podobała mi się. Kupię dwójkę jak tylko sprawdzę recenzje. 

Nie grałem w jedynkę, niespodziewanie wkręciłem się w dwójkę i mam ochotę pograć w jedynkę żeby zoabczyć dlaczego  jest tak mieszany odbiór dwójki. 

dariuszp
Gramowicz
20/04/2024 18:57

Ogólnie wygląda to jak Frostpunk w większej skali. Grałem w jedynkę. Podobała mi się. Kupię dwójkę jak tylko sprawdzę recenzje. 
Trwa Wczytywanie