Frigato – polska gra taktyczna o piratach w stylu Commandos ma darmowe demo

DK
2022/06/15 23:05
0
0

Choć premiery Shadows of the Caribbean należy spodziewać się dopiero w 2023, już teraz możemy ograć wersję demo produkcji.

Pod koniec maja rodzime studio Mercat Games i wydawca Ultimate Games S.A. zapowiedzieli Frigato: Shadows of the Caribbean. Fani gier pokroju Shadow Tactics: Blades of the Shogun i Desperados III są zachwyceni – polski tytuł ma korzystać z mechanik rozsławionych przez te produkcje i jednocześnie zaoferować całkowicie nową – piracką– scenerię. Wtedy także dowiedzieliśmy się, że podczas Steam Next Fest na Steama trafi darmowe demo Frigato. I oto nadejsza wiekopomna chwila. Zainteresowanych wysyłamy pod ten adres.

Frigato – polska gra taktyczna o piratach w stylu Commandos ma darmowe demo

We Frigato: Shadows of the Caribbean pokierujemy poczynaniami grupy morskich łotrzyków. Będziemy robić dokładnie to, co robi się w innych produkcjach taktycznych z widokiem w rzucie izometrycznym, czyli skradać się, pokonywać wrogów i nie dawać się złapać. Każdy z bohaterów ma cechować się indywidualnymi umiejętnościami i właściwościami. W polską produkcję zagrają pecetowcy i posiadacze konsol Xbox One, Series X/S i Switch. Premiery ostatecznego wydania Frigato należy spodziewać się w 2023.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!