Frigato: Shadows of the Caribbean to polska gra o piratach w stylu Commandos

DK
2022/05/30 15:35
0
0

To będzie kolejna taktyczna skradanka, tylko że w zupełnie świeżej scenerii. Na trailerze wygląda to dokładnie tak, jak powinno.

Rodzime studio Mercat Games i wydawca Ultimate Games S.A. zapowiadają Frigato: Shadows of the Caribbean. To produkcja pokroju Shadow Tactics i Commandos, która zaoferuje to samo, co te gry, tylko w pirackiej scenerii. Oficjalne wieści o tytule ubogacono trailerem, który publikujemy na dole newsa.

 Frigato: Shadows of the Caribbean to polska gra o piratach w stylu Commandos

We Frigato: Shadows of the Caribbean obejmiemy dowodzenie nad grupą morskich łotrzyków i będziemy robić dokładnie to, co w Commandosach, czyli skradać się, pokonywać wrogów i obmyślać najlepsze wyjścia z danej sytuacji. Akcję mamy obserwować tradycyjnie z widoku w rzucie izometrycznym. W tytuł zagrają pecetowcy i posiadacze konsol Xbox One, Series X/S i Switch.

GramTV przedstawia:

Premierę planuje się na 2023, ale jeśli ktoś nie może się doczekać, to już w czerwcu będzie miał okazję ograć darmowe demo na Steamie. Na pewno już na samym początku gra ma plus za świeży setting. A co z tego wyjdzie finalnie, zobaczymy. Czekamy z niecierpliwością i trzymamy kciuki – dobrych tytułów w stylu Desperados III i Commandos nigdy za wiele.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!