Forza Motorsport wkrótce z trzecią aktualizacją. Nowy tor i wstępna lista zmian

Mikołaj Ciesielski
2023/12/05 10:20
0
0

Deweloperzy z Turn 10 Studios dzieli się szczegółami na temat kolejnego patcha.

W połowie listopada Forza Motorsport otrzymała drugą aktualizację. Deweloperzy z Turn 10 Studios nie zwalniają jednak tempa i nieustannie pracują nad kolejnymi poprawkami. Zgodnie z zapowiedziami fani wspomnianej produkcji nie będą musieli czekać zbyt długo na Update 3. Trzeci patch do najnowszej odsłony serii Forza Motorsport zostanie bowiem udostępniony już w przyszłym tygodniu, a twórcy ujawnili wstępną listę zmian i nowości.

Forza Motorsport wkrótce z trzecią aktualizacją. Nowy tor i wstępna lista zmian

Trzecia aktualizacja Forza Motorsport już w przyszłym tygodniu. Turn 10 Studios ujawnia pierwsze szczegóły

Największą atrakcją trzeciej aktualizacji Forza Motorsport będzie oczywiście nowa trasa. Zgodnie z zapowiedziami za sprawą nadchodzącego patcha produkcja Turn 10 Studios zostanie bowiem wzbogacona o tor Hockenheim z trzema unikalnymi układami.

Dodatkowo gracze mogą również liczyć na nowe samochody z kategorii Spotlight, w tym m.in. na takie modele jak 2020 Automobili Pininfarina Battista, 2022 Ferrari 296 GTB, 2021 McLaren Sabre czy 2023 Aston Martin Valkyrie. W trzeciej aktualizacji do Forza Motorsport pojawią się też nowe aktywności w trybie kariery, nowe wydarzenia, a także nowe stroje dla kierowców.

We wpisie na oficjalnej stronie marki Forza deweloperzy z Turn 10 Studios informują również, że Update 3 do Forza Motorsport – podobnie jak poprzednie „łatki” – poprawić ogólną stabilność i wydajność gry. Nadchodząca aktualizacja wyeliminuje także część najczęściej zgłaszanych przez graczy problemów. Trzeci patch zajmie się m.in. błędem związanym ze sprzedażą samochodów-nagród z Builders Cup czy bugiem powodującym resetowanie niestandardowych układów sterowania na kierownicy do domyślnych ustawień po ponownym uruchomieniu gry.

GramTV przedstawia:

Turn 10 Studios nie zapomina także o graczach PC. Update 3 do Forza Motorsport ma poprawić stabilność i wydajność gry na słabszych sprzętach, a także wyeliminować „losowe awarie” w wyścigach wieloosobowych, których w szczególności doświadczali użytkownicy z kartami graficznymi od AMD.

Zgodnie z zapowiedziami trzecia aktualizacja do Forza Motorsport ma zostać udostępniona 12 grudnia 2023 roku. Więcej informacji na temat nadchodzących zmian i nowości znajdziecie we wpisie opublikowanym na oficjalnej stronie marki Forza.

Na koniec przypomnijmy, że Forza Motorsport zadebiutowała 10 października 2023 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. Najnowsza produkcja Turn 10 Studios od momentu swojej premiery dostępna jest również w bibliotece Xbox Game Pass. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Forza Motorsport - miało być perfekcyjnie, ale…

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!