Forza Horizon 5 z nowym DLC. Fani serii Powrót do przyszłości będą zachwyceni

Mikołaj Ciesielski
2024/06/18 13:10
1
0

Playground Games przygotowało nowy zestaw samochodów.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o aktualizacji Retrowave do Forza Horizon 5, a teraz przyszedł czas na kolejne nowości. Playground Games przygotowało bowiem nowe DLC, dzięki któremu gracze będą mieli okazję usiąść za kierownicą kilku kultowych samochodów. Dodatek Universal Icons Car Pack wprowadzi bowiem do ostatniej części serii Forza Horizon auta inspirowane m.in. takimi markami jak Park Jurajski czy Powrót do przyszłości.

Forza Horizon 5 z nowym DLC. Fani serii Powrót do przyszłości będą zachwyceni

Playground Games prezentuje Universal Icons Car Pack do Forza Horizon 5

Zgodnie z przekazanymi informacjami dodatek Universal Icons Car Pack do Forza Horizon 5 zadebiutuje dzisiaj, czyli 18 czerwca 2024 roku. We wspomnianym DLC znajdziemy m.in. trzy wersje kultowego samochodu z serii filmów Powrót do przyszłości. To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych przez deweloperów z Playground Games.

Dzięki Universal Icons Car Pack gracze Forza Horizon 5 będą bowiem mogłi również zasiąść za kierownicą Pontiaca Trans Am z serialu Nieustraszony (ang. Knight Rider). We wspomnianym pakiecie znajdzie się także coś dla fanów Parku Jurajskiego. Zainteresowani muszą przygotować się na wydatek rzędu 10 dolarów (ok. 40 złotych). Na dole wiadomości znajdziecie natomiast zwiastun prezentujący zawartość nowego DLC.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Forza Horizon 5 dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S, a także w usłudze Xbox Game Pass. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Playground Games, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Forza Horizon 5 – ale Meksyk!

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
18/06/2024 14:12

Fajny pomysł bo seria FH to idealne miejsce do takich pop-kulturowych wstawek. Myślałem nawet żeby sobie sprawić gierę, ale nawet z promkami gra to jednak wciąż jakieś 300 zł za full pakiet jeśli dobrze patrzę. Trochę więc jeszcze poczekam.