Nadciąga pełna neonów aktualizacja Forza Horizon 5. Retrowave zapewni sporo atrakcji

Patrycja Pietrowska
2024/05/20 15:40
0
0

Muzyka synthwave, masa neonów i retro-wibracje.

Miłośnicy Forza Horizon 5 mogą spodziewać się kolejnych nowości, które zmierzają do gry. Zapowiedziano bowiem aktualizację Horizon Retrowave, która wprowadzi nie tylko retro klimat, ale również nowe pojazdy czy rekwizyty w EventLab. Gracze będą mogli również oddać się jeździe po neonowej autostradzie przy dźwiękach synthwave’owych rytmów.

Nadciąga pełna neonów aktualizacja Forza Horizon 5. Retrowave zapewni sporo atrakcji

Forza Horizon 5 z aktualizacją Retrowave. Neony, nowe pojazdy i klimat retro

Na oficjalnej stronie gry Forza Horizon 5 ukazał się nowy wpis zapowiadający kolejną aktualizację. Zgodnie z przekazanymi przez deweloperów informacjami, na graczy czeka sporo atrakcji. Wśród nowości znajdzie się między innymi Neon Highway, czyli autostrada, która rozświetli okolicę i wprowadzi retro klimat.

GramTV przedstawia:

Dodatkowo aktualizacja Horizon Retrowave zaoferuje nową stację radiową – Horizon Wave. Przejażdżki umili nowy DJ, a z głośników będziemy mogli usłyszeć rytmy synthwave. W ramach festiwalowej playlisty pojawią się także nowe samochody – Hyundai N Vision 74 (2022), Lamborghini Countach LPI 800-4 (2021), BMW M635CSI (1986), Lotus Esprit Turbo Z (1980) oraz Citroën BX 4TC (1986).

Aktualizacja wprowadzi także nowości w EventLab. Gracze będą mieli do dyspozycji 20 nowych elementów, które będą zsynchronizowane z muzyką odtwarzaną w radio w grze. Wszystko utrzymane jest w neonowej stylistyce.

Aktualizacja Horizon Retrowave trafi do Forza Horizon 5 w najbliższym czasie, jednak nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty tego wydarzenia. Pozostaje zatem oczekiwać na kolejne komunikaty ze strony twórców. Pełna lista nowości i zmian dostępna jest natomiast w tym miejscu.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!