FIFA 23 wkrótce w Xbox Game Pass Ultimate. Wiemy, kiedy gra trafi do abonamentu

Mikołaj Ciesielski
2023/05/10 09:15
0
0

Subskrybenci amerykańskiej firmy już w tym miesiącu będą mieli okazję zapoznać się z ostatnią odsłoną serii FIFA od EA Sports.

Biblioteka Xbox Game Pass została w tym miesiącu wzbogacona m.in. o Redfall oraz Ravenlok. Tymczasem okazuje się, że już niedługo abonenci amerykańskiej firmy otrzymają dostęp do kolejnej wysokobudżetowej produkcji. W przyszłym tygodniu w usłudze Microsoftu oraz w EA Play udostępniona zostanie bowiem FIFA 23.

FIFA 23 wkrótce w Xbox Game Pass Ultimate. Wiemy, kiedy gra trafi do abonamentu

FIFA 23 wzbogaci w maju bibliotekę Xbox Game Pass Ultimate i EA Play

FIFA 23 wzbogaci bibliotekę Xbox Game Pass Ultimate i EA Play już 16 maja 2023 roku, czyli za niecały tydzień. Abonenci wspomnianych usług będą mieli więc świetną okazję na zapoznanie się z ostatnią odsłoną serii FIFA od EA Sports. Warto bowiem pamiętać, że kolejna gra piłkarska od Electronic Arts zadebiutuje na rynku jako EA Sports FC.

FIFA 23 nie jest jednak jedyną nowością zmierzającą do biblioteki Xbox Game Pass. Warto bowiem pamiętać, że w maju usługa Microsoftu otrzyma jeszcze kilka premierowych produkcji. Oprócz Redfall i Ravenlok abonenci amerykańskiej firmy będą wkrótce mieli okazję zapoznać się również m.in. z takimi tytułami jak Amnesia: The Bunker czy też Railway Empire 2.

Na koniec przypomnijmy, że FIFA 23 dostępna jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: FIFA 23 – recenzja. Małe rzeczy, duże rzeczy.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!