EA Sports FC to przyszłość cyfrowej piłki nożnej? Ujawniono logo nowej marki

Wincenty Wawrzyniak
2023/04/06 20:20
0
0

Wystartowała kampania marketingowa EA Sports FC, czyli najnowszego konkurenta serii FIFA.

Jak podaje serwis Eurogamer, EA Sports oficjalnie wystartowało z kampanią marketingową EA Sports FC, czyli najnowszego konkurenta serii FIFA. Z tej okazji zaprezentowano logo nowej marki i ujawniono, że pojawi się ono w co najmniej 100 meczach znaczących lig świata.

EA Sports FC to przyszłość cyfrowej piłki nożnej? Ujawniono logo nowej marki

EA Sports FC nadchodzi. Kampania promocyjna

W komunikacie prasowym możemy dowiedzieć się więcej o genezie symbolu w logo:

Od technik podań do stałych zagrań, kształt trójkąta jest częścią DNA piłkarskich doświadczeń EA SPORTS od dziesięcioleci. Od izometrycznych ujęć w naszych pierwszych 8-bitowych projektach, przez wielokąty tworzące każdy piksel w najbardziej nowoczesnych grach, aż po charakterystyczny symbol wskaźnika gracza, który jest widoczny nad każdym zawodnikiem podczas meczu.

Nicholas Vlodyk, wiceprezes i dyrektor generalny EA Sports, zapowiedział, że EA Sports FC ma być symbolem innowacyjności oraz zmian. Niestety, więcej na temat samej marki dowiemy się dopiero w lipcu – wówczas mamy otrzymać oficjalną prezentację EA Sports FC.

Tutaj zaczyna się historia EA Sports FC. Bazujemy na 30-letnim doświadczeniu bycia liderem gatunku oraz na historii tworzenia doświadczeń, które łączą globalną społeczność piłkarską. Teraz budujemy przyszłość opartą o zasadę fan-first (fani przede wszystkim). EA Sports FC będzie symbolem tego sportu; symbolem innowacji i zmian, a my jesteśmy pełni energii, by w lipcu pokazać naszym fanom znacznie więcej.

GramTV przedstawia:

Dzisiaj natomiast nowe logo możemy zobaczyć na oficjalnych profilach największych branżowych gigantów, którzy nie mogą się doczekać przyszłości futbolu.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!