FGS 2022: Nowy trailer z Deliver Us Mars prezentuje fabułę i misia-astronautę

DK
2022/08/25 18:40
0
0

Oprócz Marsa będziemy eksplorować także więzi rodzinne.

Deliver Us Mars, czyli sequel ciepło przyjętego Deliver Us The Moon, został zapowiedziany w marcu. Początkowo tytuł od KeokeN Interactive miał trafić do sklepów już we wrześniu, jednak tak się nie stanie – niedawno branżę obiegła informacja o przełożeniu terminu debiutu na 2023. Dokładna data premiery do 2 lutego. Natomiast podczas Future Games Show 2022 zaprezentowano świeżutki zwiastun z gry. Publikujemy go na samym dole.

FGS 2022: Nowy trailer z Deliver Us Mars prezentuje fabułę i misia-astronautę

Filmik przybliża historię, jaką przyjdzie nam poznać podczas przygody z Deliver Us Mars. Twórcy już wcześniej informowali, że ich nowy tytuł skupi się na więzach rodzinnych – a szczególnie na relacji pomiędzy ojcem i córką – i to wyraźnie widać na trailerze. Gra ma zaoferować "dojrzałą opowieść", w której różnica między dobrem a złem nie jest jednoznaczna.

Platformy, na jakie trafi Deliver Us Mars

Na materiale wyraźnie zaznaczono, że wideo prezentuje jedynie wczesną wersję tytułu – do ostatecznej premiery jeszcze trochę może się zmienić. Najnowsza produkcja od KeokeN Interactive trafi na pecety, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One i Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!