Black Adam na nowym plakacie. DC Comics przypomina o premierze filmu

Radosław Krajewski
2022/09/21 14:10

Już tylko miesiąc pozostał do premiery nowej superbohaterskiej produkcji od DC Comics.

Warner Bros. kontynuuje promocję swojego nadchodzącego filmu. Do premiery Black Adam pozostał równo miesiąc i będzie to ostatnia tegoroczna produkcja DC Comics. Z tej okazji studio udostępniło nowy plakat z filmu, na którym możemy kolejny raz zobaczyć, jak w głównej roli prezentuje się Dwayne Johnson. Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu wytwórnia opublikowała finałowy zwiastun produkcji, który zapowiada emocjonujące widowisko. Plakat zobaczycie poniżej.

Black Adam na nowym plakacie. DC Comics przypomina o premierze filmu

Black Adam – fabuła

Prawie 5000 lat po tym, jak został obdarzony wszechmocnymi mocami egipskich bogów – i równie szybko uwięziony – Black Adam zostaje uwolniony ze swojego ziemskiego grobu, gotowy wyzwolić swoją wyjątkową formę sprawiedliwości we współczesnym świecie. Aby go powstrzymać i uratować świat na jego drodze staje drużyna bohaterów, złożona z Atom Smashera, Hawkmana, Cyclone i Doctor Fate.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Jaume Collet-Serra, twórca Sieroty, Tożsamości i Wyprawy do dżungli. W obsadzie znaleźli się: Dwayne Johnson, Noah Centineo, Aldis Hodge, Sarah Shahi, Quintessa Swindell, Pierce Brosnan, Marwan Kenzari, James Cusati-Moyer, Bodhi Sabongui, Mo Amer oraz Uli Latukefu i Viola Davis.

Black Adam zadebiutuje w kinach już 21 października 2022.

Black Adam – fabuła, Black Adam na nowym plakacie. DC Comics przypomina o premierze filmu
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!