Ezra Miller chce ratować swoją karierę. Aktor przyzna się do jednego z zarzutów

Radosław Krajewski
2023/01/12 11:00
3
0

Niesławny gwiazdor próbuje uratować aktorską karierę.

Ezra Miller w ubiegłym roku naprawdę zaszalał. Zaczęło się od bójek w barach na Hawajach, które szybko przeistoczyły się we włamania, groźby, pobicia, a nawet porwania, czy trzymania broni palnej na widoku w obecności dzieci. Wydawało się, że po tylu poważnych oskarżeniach, Miller nie ma już czego szukać w przemyśle filmowym. Podobnego zdania było Warner Bros., które co prawda nie skasowało solowej produkcji o Flashu, ale rozpoczęło poszukiwania nowego kandydata do roli Barry’ego Allena. To ma być już jednak nieaktualne i nowi prezesi DC Studios czekają na rozwój wypadków, nie chcąc pochopnie dokonywać żadnej decyzji. Aktor może nieco podreperować swoją reputację, nie tylko chodząc na terapię, ale również przyznając się do winy w sprawie jednego z zarzutów.

Ezra Miller chce ratować swoją karierę. Aktor przyzna się do jednego z zarzutów

Ezra Miller przyzna się do winy

Miller ma wkrótce przyznać się do winy w sprawie jednego z mniejszych zarzutów o bezprawne wtargnięcie w sprawie włamania w Vermont. Oczekuje się, że dwa pozostałe zarzuty ciążące obecnie nad aktorem zostaną wycofane. Chodzi o kradzież butelek alkoholu ze spiżarni jego sąsiada w maju ubiegłego roku. Po zebraniu zeznań i przejrzeniu nagrań z monitoringu policja znalazła powód do oskarżenia aktora o przestępstwo z włamaniem.

W październiku Ezra Miller pojawił się w sądzie wraz ze swoim prawnikiem, nie przyznając się do winy. Jak podaje NBC News urzędnik Sądu Najwyższego w stanie Vermont potwierdził, że strony zgodziły się wycofać dwa zarzuty – drobnej kradzieży oraz włamania do niezamieszkanego mieszkania. Miller ma teraz przyznać się wyłącznie do bezprawnego wtargnięcia w sądzie karnym hrabstwa Bennington w najbliższy piątek.

GramTV przedstawia:

Prokuratura zaleca, aby Millera ukarać od 89 do 90 dni kary w zawieszeniu, a do tego rocznym okresem, w którym Miller nie może popełnić żadnego przestępstwa oraz grzywny w wysokości 500 dolarów. Maksymalny wymiar kary w tego typu sprawie wynosi 26 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, że Flash to jedyny film z Ezrą Millerem, który czeka na swoją premierę. Niedawno Warner Bros. przyśpieszył kinowy debiut, przekładając premierę na 16 czerwca bieżącego roku.

Komentarze
3
MisticGohan_MODED
Gramowicz
12/01/2023 19:20

Niech spada na drzewo... a najlepiej do pierdla.

dariuszp
Gramowicz
12/01/2023 13:28
Headbangerr napisał:

Będzie zabawnie, jeśli w połowie kręcenia nowego filmu mu się 'odwidzi' i zacznie znowu świrować.

Mnie bardziej śmieszy że odpowie za włamanie a nie za pedofilię.

Ale w sumie jest członkiem Hollywood a to w zasadzie gniazdo pedofilii w ameryce więc pewnie czuje się jak w domu tam.

Headbangerr
Gramowicz
12/01/2023 12:19

Będzie zabawnie, jeśli w połowie kręcenia nowego filmu mu się 'odwidzi' i zacznie znowu świrować.
Trwa Wczytywanie