Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Flash przybiegnie szybciej do kin. Warner Bros przyśpiesza premierę filmu

Radosław Krajewski
2022/12/06 12:00

Superbohater nie boi się dużej konkurencji.

Jeżeli nie możecie doczekać się premiery solowego filmu o Flashu, to mamy dla Was dobre wieści. Warner Bros. poinformował o przyśpieszeniu debiutu produkcji z superbohaterem DC Comics. Film pojawi się na ekranach kin o tydzień wcześniej i zamiast 23 czerwca, Flasha będziemy mogli obejrzeć 16 czerwca 2023 roku.

Flash przybiegnie szybciej do kin. Warner Bros przyśpiesza premierę filmu

Tym samym Szkarłatny Sprinter będzie musiał walczyć o uwagę widzów z takimi tytułami, jak Spider-Man: Across the Spider-Verse (2 czerwca), Transformers: Przebudzenie bestii (9 czerwca), Elemental od Pixara (16 czerwca) oraz Indiana Jones i tarcza przeznaczenia (30 czerwca). Zapowiada się więc bardzo gorący początek lata z wieloma hitami.

Pozostałe premiery DC Comics na 2023 rok

Przypomnijmy, że w przyszłym roku DC Comics dostarczy aż cztery filmowe produkcje. Oprócz Flasha pojawią się Shazam! Gniew bogów (17 marca), Blue Beetle (18 sierpnia) oraz Aquaman i Zaginione Królestw (25 grudnia).

GramTV przedstawia:

Reżyserem The Flash jest Andy Muschietti, twórca horrorów Mama oraz dwóch części To. W obsadzie znaleźli się: Ezra Miller, Ben Affleck, Michael Keaton, Kiersey Clemons, Maribel Verdu, Ron Livingston oraz Sasha Calle.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!