Everdream Valley to polska gra o polskiej wsi. Pokazano nowy trailer

DK
2022/09/17 11:30
0
0

Jest kot, są i dwie przebiegłe kaczki.

Everdream Valley to połączenie przygodówki i symulatora z otwartym światem. Tytuł pozwoli graczom spędzić sielskie wakacje na wsi. Za produkcję odpowiada polski deweloper Mooneaters, natomiast wydawcą jest VARSAV Game Studios. Podczas Tokyo Game Show 2022 pokazano nowy trailer, który podkreśla fakt, że wersja demonstracyjna Everdream Valley jest już dostępna. Wideo publikujemy na samym dole.

Everdream Valley to polska gra o polskiej wsi. Pokazano nowy trailer

W przygodówce pojedziemy do dziadków na wieś i będziemy tu robić dużo ciekawych rzeczy. Na stronie EV na Steamie czytamy:

Everdream Valley to niezwykłe doświadczenie łączące w sobie elementy przygodowe, eRPG oraz sim. Jeśli marzysz o życiu na wsi i odpoczynku od zgiełku miasta, chcesz przypomnieć sobie wakacje u dziadków lub po prostu spróbować swoich sił jako Młodszy Farmer, ta gra jest dla Ciebie.

GramTV przedstawia:

Poza sadzeniem i nawożeniem roślin zbudujemy zagrody dla zwierząt i zajmiemy się nimi. W realizacji różnych celów pomogą nam zróżnicowane lokacje – w dolinie znajdziemy rzeki, lasy, łąki i jeziora. Naszym kompanem będzie pies, który pomoże nam przy owcach lub stratuje kapustę. Oprócz tego spróbujemy też wkupić się w łaski kota, który może wiele, ale nic nie musi. A jeśli jest kot, będą także i “dwie przebiegłe kaczki, które pozornie nie ingerują w życie farmy”, ale ostatecznie ich interesy okazują się “całkowicie sprzeczne z planami mieszkańców kurnika”. To wysoce finezyjna metafora.

Demo Everdream Valley już dostępne

Całość wygląda sielsko i bajkowo – oprawa wizualna Everdream Valley prezentuje się naprawdę nieźle. Na razie nie wyjawiono daty premiery; na Steamie widnieje jedynie informacja, że tytułu należy spodziewać się “niebawem”. A już teraz można wypróbować wersję demonstracyjną. Dla zainteresowanych podajemy raz jeszcze link do karty gry na platformie Valve.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!