Euro Truck Simulator 2 i ATS z aktualizacją 1.46. Więcej prezentacji miast

Maria Wawrzyniak
2022/09/22 15:00

Patch z numerem 1.46 wprowadzi do obu gier kolejne filmiki prezentujące miasta, w których zdecydowaliśmy się rozpocząć rozgrywkę.

SCS Software nie próżnuje. Przedstawiciele studia poinformowali o nowościach, jakie trafią do gier Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator w ramach aktualizacji 1.46. Być może niektórzy z Was kojarzą, że poprzednia łatka – z numerem 1.45 – wprowadziła krótkie filmiki prezentujące miasta, w których rozpoczynamy rozgrywkę; wówczas otrzymały je lokacje austriackie oraz Hanower.

Euro Truck Simulator 2 i ATS z aktualizacją 1.46. Więcej prezentacji miast

Kolejne nowości w Euro Truck Simulator 2

Teraz natomiast nowa aktualizacja doda tego typu filmiki dla kolejnych miast. Warto jednak zaznaczyć, że zobaczymy je tylko, jeżeli posiadamy dodatki z odpowiednimi regionami. We wpisie na blogu twórcy ujawnili, że prezentacje otrzymają lokacje startowe znajdujące się na Półwyspie Iberyjskim. Co więcej, te nowości pojawią się także w American Truck Simulator. Tam natomiast prezentacje otrzymają miasta na terenie Kolorado i Wyoming.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Wczoraj natomiast SCS Software poinformowało, że do Euro Truck Simulator 2 wraz z aktualizacją 1.46 trafią oznaczenia drogowe informujące o tym, do jakiego miasta lub regionu wjeżdżamy – zobaczymy je na terenie z DLC Iberia.

Kolejne nowości w Euro Truck Simulator 2, Euro Truck Simulator 2 i ATS z aktualizacją 1.46. Więcej prezentacji miast

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Euro Truck Simulator 2 zadebiutowało na rynku 19 października 2012 roku wyłącznie na komputerach osobistych. American Truck Simulator zadebiutowało natomiast 2 lutego 2016.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!