Enotria: The Last Song z kolejnym opóźnieniem. Mamy jednak 2 dobre wiadomości

Mikołaj Ciesielski
2024/05/16 12:00
0
0

Jedna z nich ucieszy użytkowników konsol Xbox Series X/S.

Enotria: The Last Song zostało opóźnione przez zaplanowaną na czerwiec premierę Elden Ring: Shadow of the Erdtree. W trakcie Future Games Show Spring Showcase 2024 poinformowano natomiast, że nowe action-RPG od włoskiego studia Jyamma Games ukaże 21 sierpnia 2024 roku. Okazuje się jednak, że na wspomniany tytuł będzie trzeba poczekać nieco dłużej, ponieważ deweloperzy zdecydowali się ponownie opóźnić debiut swojej produkcji.

Enotria: The Last Song z kolejnym opóźnieniem. Mamy jednak 2 dobre wiadomości

Enotria: The Last Song z nową datą premiery. Gracze PC i PS5 otrzymają wkrótce wersję demo

Nową datę premiery Enotria: The Last Song wyznaczono na 19 września 2024 roku. Zgodnie z przekazanymi informacjami gra trafi wówczas na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i… Xbox Series X/S. Wcześniej zapowiadano bowiem, że produkcja studia Jyamma Games w pierwszej kolejności zadebiutuje na PC i PS5, a dopiero po jakimś czasie ukaże się na sprzętach Microsoftu.

To jednak nie koniec dobrych informacji, ponieważ już niedługo gracze PC i PlayStation 5 będą mieli okazję przetestować Enotria: The Last Song. Deweloperzy ze studia Jyamma Games zapowiedzieli bowiem, że już 22 maja 2024 roku na wspomnianych platformach zostanie udostępniona wersja demonstracyjna gry. Zgodnie z przekazanymi informacjami demo ma dostarczyć około 8 godzin rozgrywki.

Demo będzie zawierać 4 różne klasy oręża, a każda z nich będzie posiadać różne i unikalne bronie, a także 6 unikalnych masek do odkrycia, które przyniosą ze sobą niszczycielskie nowe style gry i charakterystyczne umiejętności pasywne – zapowiada studio Jyamma Games.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto wspomnieć także o nowych fragmentach rozgrywki z Enotria: The Last Song. Redakcja IGN opublikowała bowiem 15-minutowy gameplay z nadchodzącego action-RPG. Zainteresowani mogą więc po raz kolejny sprawdzić, jak produkcja włoskiego studia Jyamma Games prezentuje się w akcji. Całość znajdziecie poniżej.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!