FGS 2024: "Włoski" soulslike Enotria: The Last Song z nową datą premiery

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/21 22:35
0
0

Nadchodzący „włoski” soulslike otrzymał nową datę premiery.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami samych deweloperów ze studia Jyamma Games, podczas dzisiejszego pokazu Future Games Show podano nową datę premiery nadchodzącej gry Enotria: The Last Song. Otrzymaliśmy przy okazji nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki (który znajdziecie poniżej).

FGS 2024:

Future Games Show 2024 – Enotria: The Last Song z nową datą premiery. Zwiastun rozgrywki

Tym samym dowiedzieliśmy się, że Enotria: The Last Song ma zadebiutować 21 sierpnia bieżącego roku na komputerach osobistych w sklepach Steam i Epic Games Store, a także na konsolach PlayStation 5. Użytkownicy konsol Xbox Series X/S będą musieli poczekać nieco dłużej – na ten moment nie wiemy dokładnie, kiedy możemy spodziewać się debiutu wersji na sprzęt Microsoftu.

Enotria: The Last Song to ekscytująca gra soulslike, której akcja rozgrywa się w słonecznej krainie pełnej niebezpieczeństw, zainspirowanej włoskim folklorem.

Świat został uwięziony przez Canovaccio – pokrętną, niekończącą się sztukę, która pozostawiła świat w stanie nieustannej stagnacji. Ty, Istota Bez Maski, jesteś jedynym człowiekiem, który nie ma narzuconej roli i kontroluje swoje własne przeznaczenie. Pokonaj potężnych Autorów, którzy są odpowiedzialni za ten stan rzeczy i uwolnij świat od stagnacji, korzystając z mocy Ardore.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!