Enotria: The Last Song opóźnione przez Elden Ring. „To byłoby samobójstwo”

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/28 11:00
0
0

Przedstawiciele studia Jyamma Games poinformowali o opóźnieniu premiery gry Enotria: The Last Song przez dodatek do Elden Ring.

Tydzień temu studio FromSoftware wreszcie ujawniło pierwszy pełnoprawny zwiastun nadchodzącego rozszerzenia Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring. Wówczas poznaliśmy również dokładną datę premiery dodatku. Jak pewnie niektórzy z Was jednak wiedzą, zaledwie trzy dni przed publikacją wspomnianego trailera przedstawiciele studia Jyamma Games zaprezentowali zwiastun swojej produkcji pod tytułem Enotria: The Last Song, informując zarazem, iż ich dzieło z tego samego gatunku (soulslike) zadebiutuje na rynku 21 czerwca bieżącego roku.

Enotria: The Last Song opóźnione przez Elden Ring. „To byłoby samobójstwo”

Enotria: The Last Song opóźnione przez dodatek Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Jest to dokładnie ten sam dzień, w którym ma zadebiutować Shadow of the Erdtree. Nic więc dziwnego, iż ostatecznie deweloperzy zdecydowali się opóźnić premierę Entoria: The Last Song i poinformowali, iż nową datę debiutu poznamy na tegorocznym Future Games Show, które odbędzie się już 21 marca. W swoim ogłoszeniu opublikowanym na serwerze Discord stwierdzili, że premiera w tym samym dniu, co dodatek do Elden Ring, byłaby po prostu „samobójstwem”:

Chciałem podziękować wszystkim graczom i twórcom treści, którzy wspierali nas podczas premiery naszego najnowszego zwiastuna. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że premiera w tym samym dniu co Elden Ring byłaby dla nas, jak i dla każdej innej gry, samobójstwem.

Z tego powodu od razu byliśmy gotowi, by obrać inne ścieżki i ewentualnie przełożyć premierę gry. 21 marca, podczas Future Game Show, opublikujemy nasz zwiastun rozgrywki i przy tej okazji poinformujemy również o nowej dacie premiery naszego tytułu.

21 marca będziemy mieli również do przekazania kolejną ważną wiadomość, więc prosimy o cierpliwość i dalsze śledzenie oraz wspieranie nas.

GramTV przedstawia:

Data premiery nie będzie jednak jedyną rzeczą, która zostanie wówczas ujawniona przez Jyamma Games. Podczas wydarzenia mamy ujrzeć nowy zwiastun rozgrywki zawierający „ważną wiadomość” na temat produkcji. Nie wiemy jednak, co to oznacza – pozostaje tylko czekać!

Enotria: The Last Song zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!